Розмовна англійська в Києві
за методом CALLAN

Популярна лексика, необхідна граматика та багато розмовної практики – це неповний список того, що чекає вас на курсі.
Почніть говорити англійською вже з першого заняття!
Швидкість, корекція помилок і повторення – три основних принципи Callan Method. Вчителі кажуть швидко, помилки виправляються відразу ж, а повтори пройденого матеріалу – основа методики.
Виберіть свій пакет послуг
- * Вартість також і для 80 хв. занять о 18.30 і 20.00
- Група 3-6 чоловік
- Ціни вказані для онлайн навчання в групах
- * Вартість також і для 80 хв. занять о 18.30 і 20.00
- Група 3-6 чоловік
- Ціни вказані для онлайн навчання в групах
Що вас чекає на курсі
Особливості курсу
Все для комфорту студентів
Наша команда
Завдяки курсу, ви зможете:
Наші випускники про нас
Розмовні курси англійської мови в Києві: вчимося говорити like a native
Людей, які планують вивчати мову, зазвичай єднає одна мета — бажання навчитися розмовляти з іноземцями на одному рівні. Тому розмовна англійська — та частина навчання, яка точно заслуговує на особливу увагу.
Для деяких курсів і приватних викладачів, як і раніше, фаворитами залишаються зубріння і переклад текстів. Але будемо відвертими: ці методи вже застаріли. Та й користі від них мало, адже стикаючись з англійською в реальному житті, студенти часто забувають все, що вивчили і витрачають багато часу на переклад розмови в своїй голові.
Sad but true.
Розмовна англійська мова найчастіше є кінцевим результатом, заради якого люди власне і йдуть вчитися. У цій статті ми розберемо, як краще вчити англійську, як позбутися від мовного бар’єру і як нарешті впевнено заговорити англійською.
Ready, steady, go!
Як вчити лексику
Скажемо це на самому початку: курси розмовної англійської мови, що беруть за основу зубріння — це не єдиний вихід. Звичайно, якщо вам такий спосіб підходить і він дійсно працює, сміливо користуйтесь ним і далі. Але найчастіше студенти курсів — зайняті люди, у яких банально може не бути часу на вивчення нових слів. Навіть якщо дуже хочеться.
В цьому випадку можна спробувати інший трюк, завдяки якому ваша розмовна англійська зміниться на краще. Трюк заключається в наступному: потрібно наклеїти стікери на ті предмети побуту, що вас оточують. Якщо ви тільки починаєте вчити англійську, можете клеїти назви самих предметів і перетворювати холодильник на fridge, молоко на milk, а ряд банок в кухонній шафі — на row of jars.
Але розмовна англійська мова не складається лише з назв фізичних предметів. Тож якщо вам потрібно запам’ятати назву дій або абстрактних речей — не біда. Напишіть їх на кількох стікерах і наліпіть їх на холодильник, приладову панель в машині або дзеркало у ванній. Як мінімум, вранці і ввечері вони будуть з’являтися у вас перед очима. Розмовна англійська вивчається не лише за допомогою стікерів. Ви також можете купити або зробити самостійно картки, де на одній стороні написано слово або вислів, а на іншій — його переклад. Щоденна практика протягом робочого дня допоможе вам збагатити ваш словниковий запас.
Ще одна порада. Ваша розмовна англійська стане значно краще, якщо ви знайдете когось, з ким можна балакати ін інгліш кожного дня. Для реалізації цієї мети сьогодні існує маса варіантів: соціальні мережі, спеціальні ресурси для тих, хто вивчає мову, колеги, додатки. Одне «але»: для ефективного навчання переконайтеся, що ваш співрозмовник знає англійську краще вас.
Як вчити граматику
Англійська граматика лякає багатьох студентів, хоча насправді, вона набагато простіше, ніж граматика російської або української мови.
Всі граматичні конструкції англійської мають логічну структуру, яка не змінюється. Ну, хіба що коли це супер-розмовна англійська, де звичні правила граматики ігноруються. В інших випадках все стабільно. Наприклад, якщо ми говоримо про Present Simple, тут завжди потрібно додавати до дієслова ‘s’ для чоловічого, жіночого та середнього роду. Якщо мова йде про негативну форму, ми завжди будемо ставити not після першого допоміжного дієслова: I have not done this task. Вам потрібно запам’ятати допоміжні дієслова того чи іншого часу (do,have, is, have been — ті, які вказують на час), а також те, як змінюються смислові дієслова (тобто ті, які виражають саме дію).
Розмовні курси англійської мови в Києві використовують різні методики. Ми радимо запам’ятовувати граматичні форми в контексті. Так вам буде легше орієнтуватися, коли потрібно використовувати конкретний час. Крім того, ви навчитеся розбиратися в смислових відтінках: наприклад, дізнаєтеся, чим відрізняється I’m going to the cinema now, I’m going to the cinema tonight і I’m going to go to the cinema.
Якщо вам цікаво почути, як звучить розмовна англійська мова в реальному житті, зверніться до відеоконтенту. Дивіться улюблені англомовні серіали в оригіналі і звертайте увагу на граматику. Ви можете просто слухати мову героїв і намагатися сприймати все на слух, а можете завести окремий блокнот, куди будете записувати випадки використання граматичних часів.
Для додаткової практики деякі курси розмовної англійської мови пропонують вправи на відпрацювання вивченої конструкції: на ресурсах BBC, Cambridge, в підручниках типу Grammarway та ін. Ви також можете взяти з них приклад та самостійно знайти подібні завдання.
Мовний бар'єр
Отже, ви вже вивчили основні граматичні часи, поповнили вокабуляр десь на тисячу слів і отримали високі оцінки за ряд вправ. Але розмовна англійська в реальній комунікації з людьми чомусь вганяє вас в ступор. В голові точно пустеля, де летить перекотиполе, а єдине ваше бажання — якомога швидше закінчити розмову.
Мовний бар’єр — головна проблема, з якою доводиться розбиратися всім без винятку людям, для яких англійська (та й будь-яка інша мова) не є рідною. Так вийшло, що тексти та письмова англійська набагато простіші, ніж розмовна англійська. І хоч продукувати власні думки без чернетки — непросте завдання, аудіювання і говоріння є важливими навичками для спілкування в повсякденному житті.
Якщо вас цікавить саме розмовна англійська — Київ запропонує цілий ряд курсів, які покращують рівень та роблять спілкування задоволенням, а не тортурами. Тут ви зможете не тільки прокачати свої знання і навички, а й послухати різні акценти, поспілкуватися з людьми в реальному часі та поповнити словниковий запас. Але головне — ви позбудетеся страху заговорити з кимось англійською.
Розмовна англійська на курсах — це добре, але додаткова практика вдома не завадить. Щоб навчитися розуміти мову на слух, дивіться короткі відео TedTalks. В інтернеті можна знайти велику кількість таких виступів на різні теми. Ваше завдання — підібрати відео відповідно до свого рівня англійської. Не намагайтеся відразу ж зрозуміти кожне слово спікера. Натомість зосередьтеся на розумінні його головної думки. Перегляньте відео кілька разів, а потім спробуйте самостійно розповісти, про що воно. Запишіть це оповідання на диктофон — розмовна англійська початківців любить, коли її слухають зі сторони. Візьміть собі це за звичку і ви побачите, як з кожним разом ваша англійська стає все краще, а виступи спікерів сприймаються все легше.
Де практикувати розмовні навички
Розмовні клуби (Speaking Clubs) є безумовним лідером в питаннях практики навичок спілкування. Участь в розмовному клубі може бути як платною, так і безкоштовною. Графік теж варіюється від школи до школи: будні, вихідні, раз на тиждень або раз на місяць. Як правило, тривалість одного заняття, за яке ваша розмовна англійська має стати краще — приблизно 1,5 години. Вартість курсу розмовної англійської коливається від 1500 до 2500 грн в місяць, але ви можете окремо оплатити тільки заняття розмовного клубу, без необхідності проходити загальний курс.
Розмовні клуби допомагають покращити отримані навички, згадати вивчені слова і конструкції, а також вивчити щось нове. Розмовна англійська потрапляє під гарний вплив такого виду навчальної діяльності,особливо якщо відвідування занять стане для вас звичною справою. Спілкування з іншими людьми англійською дозволяє звикнути до різних акцентів і манери мови, що позитивно позначиться на подоланні мовного бар’єру.
Формат занять розмовного клубу може бути різним — все залежить від фантазії викладача, рівня англійської учасників, попередньої домовленості та інших факторів. Заняття можуть проходити у вигляді дискусій на актуальну і цікаву тему — скажімо, чи дійсно середня та вища освіта розвивають особистість, який вплив соцмереж на психіку або яким міг би бути кінець світу.
Ваша розмовна англійська може стати краще не тільки завдяки дискусіям. Деякі викладачі пропонують перегляд і обговорення фільмів, епізодів серіалу, випуски новин або телепередач. Головне завдання розмовних клубів — змусити студентів думати і говорити англійською. З цією метою викладач підбирає спірні теми або твердження, щоб пробудити в учасниках бажання докопатися до істини або подивитися на проблему з різних точок зору.
Розмовні клуби корисні ще тому, що дозволяють познайомитися з цікавими людьми, обговорити живі теми і дізнатися щось нове — будь то вирази англійською або факти з нашого повсякденного життя.
Розмовна англійська за методом Callan
Окей, з клубами зрозуміло, з вивченням слів і граматики начебто теж. Шкіл, які обіцяють за кілька місяців підняти вашу англійську на рівень Маргарет Тетчер — безліч. Шкіл, які виконують цю обіцянку — вкрай мало. Звідси виникає логічне запитання: які курси англійської вибрати?
Вічна порада: не лінуйтеся ходити на пробні заняття. Так ви познайомитеся з викладачами, побачите хід проведення уроку і зрозумієте, наскільки вам підходять саме ці курси розмовної англійської мови. Звертайте увагу на методику — врешті решт, вам потім працювати з цими матеріалами кожного дня. Перегляньте підручники, поспілкуйтеся зі студентами в групі, зверніть увагу на рівень володіння англійською мовою самого викладача. Все це — важливі фактори для вашого успішного навчання.
Якщо ви плануєте робити акцент саме на розмовній частині, придивіться до розмовної методики Callan. Курси розмовної англійської мови за методом Callan — це повноцінне занурення в англомовне середовище, де всі 100 хвилин заняття ви будете слухати англійську мову. Так, без пауз. Складно?
Як би не так!
Інтенсивна методика націлена на поліпшення навичок розуміння мови на слух і розвиток навичок говоріння. Розмовна англійська практикується в форматі «питання-відповідь», де викладач двічі ставить питання, а потім допомагає студенту дати розгорнуту відповідь на нього. Викладач каже швидко, як це роблять носії мови в реальному житті. А щоб ви не звикали до однієї манери мови і могли послухати різні акценти, кожен урок проводиться різними викладачами.
Callan-метод включає в себе актуальну лексику і граматичні конструкції, які використовуються в повсякденній англійській. Всі граматичні конструкції підкріплені прикладами реальних ситуацій, коли їх можна було б використовувати. Студенти звикають чути і використовувати скорочені форми на кшталт I’ll, he’s, які типові для розмовної англійської.
Розмовна англійська в Smile School викладається носіями мови та україномовними викладачами за методом Callan. Вартість курсу в школі Smile становить від 1700 до 2100 грн в місяць. Оцінити, наскільки вам підходить ця методика, ви можете на пробному занятті.
Learning English can be fun!