Курс розмовної англійської онлайн

За методом Callan

Callan method

Перше, що повинна зробити будь-яка людина перед стартом вивчення англійської мови — визначитися з форматом курсів. Дійсно, мовні школи пропонують масу варіантів, кожен з яких містить слово «англійська». Крім онлайн- і офлайн-занять, вам належить вибрати, який саме це буде курс: загальний, бізнес, інтенсив, розмовний.

У цій статті ми пропонуємо детально розібрати курси розмовної англійської мови онлайн. Дистанційний формат впевнено тримається в топі і не збирається здавати позиції. А ось кому він потрібен, як виглядають уроки та що потрібно для проходження курсу — читайте нижче.

Спробувати безкоштовно
Group courses background
Курс розмовної англійської онлайн

Кому буде корисна онлайн-школа розмовної англійської

Розмовна англійська онлайн

Англійська — це завжди приємний бонус для вашої кар’єри, для більшості сучасних вакансій так точно. Те, що її потрібно вчити — теж очевидний факт.

Але уявіть собі, що ваша робота передбачає часті відрядження або ненормований графік. Вивчення англійської — процес кропіткий, систематичний і зовсім не терпить перерв. Тому щоб ви не витрачали час і гроші даремно, школи пропонують курси розмовної англійської онлайн. 

В такому випадку ви можете займатися з будь-якої локації, без необхідності особисто приїжджати до школи. Навіть перебуваючи в іншому місті, ви не ставите прогрес на паузу і не залишаєтесь на рівні А2 роками.

Онлайн-школа розмовної англійської також буде оптимальним варіантом для тих людей, у яких дорога до офісу школи займає багато часу. Щоб не прокидатися на годину раніше заради ранкових занять і не стояти в пробках після роботи заради вечірніх, можна просто включити комп’ютер і приєднатися до онлайн-уроку.

Ну і, звичайно, курси розмовної англійської онлайн не залежать від карантинних норм та обмежень. Отже, як нам показав карантин, це найбезпечніший та більш комфортний варіант навчання.

Переваги онлайн-викладання розмовної англійської від Smile School

Курси онлайн англійська мова

Ми навчаємо англійської в Smile School за інтенсивною методикою Callan. Тож готуйтеся до того, що курси розмовної англійської онлайн будуть дійсно насиченими. Інтенсивна розмовна методика дає свої результати: студенти можуть краще впоратися з подоланням мовного бар’єру і починають швидше говорити англійською як рідною.

Практично будь-яка онлайн-школа розмовної англійської пропонує уроки з носієм мови — і ми не виняток. Серед викладачів Smile School є як українські фахівці, так і native speakers. Кожен з них має хороший досвід і кваліфікацію, а їх робота регулярно моніториться методистом. Тому школа Smile гарантує своїм студентам навчання високої якості.

Приготуйтеся до того, що курси розмовної англійської онлайн за методом Callan — це інтенсивна методика і 1,5 години безперервної англійської мови. Перший час деякі студенти відчувають труднощі, проте з кожним заняттям розуміти англійську стає все легше. 

Курси розмовної англійської онлайн вчать вас не лякатися швидкого темпу мови. У реальному житті мало хто з нас говорить повільно і чітко, тому вже з перших занять студенти звикають до високої швидкості англійської мови. Викладач говорить як справжній англомовний співрозмовник, допомагаючи студентам відповісти на поставлене запитання. А щоб вони не звикали до однієї манері мови, кожне заняття ведуть різні фахівці.

Як проходять курси розмовної англійської мови онлайн

Онлайн школа розмовної англійської

Структура Callan-заняття в форматі онлайн виглядає наступним чином:

 • Викладач дзвонить студенту або кільком студентам по Skype
 • Викладач вітає всіх, заодно перевіряючи якість зв’язку
 • Викладач просить студентів поставити один одному запитання з конкретним словом або конструкцією (наприклад, table на початковому рівні або з використанням Past Perfect Continuous для більш високого рівня)
 • Частина Revision: повторення матеріалу, що був пройдений раніше. Займає приблизно 40 хвилин
 • Частина Reading: практика навичок читання. Займає близько 10 хвилин
 • Перерва 5-10 хвилин
 • Знову частина Revision: повторення матеріалу, що залишився. Займає близько 10 хвилин
 • Частина New material: вивчення нових слів, конструкцій і граматичних правил. Після презентації нового матеріалу студенти відпрацьовують його на практиці. Займає близько 30 хвилин
 • Частина Writing: диктант. Практика навичок письма. Займає близько 10 хвилин
 • В кінці уроку викладач просить студентів поставити один одному запитання, використовуючи новий матеріал

Програми онлайн-навчання розмовної англійської

Онлайн курс англійської мови

Виходячи з назви, курси розмовної англійської онлайн концентрують увагу на практиці саме розмовних навичок. Як правило, програма таких курсів не є вузькоспрямованою і включає різні теми на кшталт подорожей, інтересів, сім’ї та інших. Головна мета занять — домогтися того, щоб людина комфортно почувала себе в англомовному суспільстві і могла говорити англійською без проблем.

Кожна онлайн-школа розмовної англійської формує групи в залежності від рівня знань студентів. Як відомо, за загальноприйнятою системою CEFR, в англійській можна виділити 6 рівнів:

 • A1 Beginner
 • A2  Elementary
 • В1 Intermediate
 • B2 Upper-Intermediate
 • C1 Advanced
 • C2 Proficient

Перші два рівні — початкові, наступні два — середні й останні два — високі.

Перед стартом занять онлайн-школа розмовної англійської проводить невелике тестування, що допомагає об’єктивно оцінити рівень володіння англійською у студента. Відповідно до цих результатів формуються групи.

Callan-метод включає в себе 12 рівнів, а не 6. Деякі з них (наприклад, Stage 1) короткі, інші — досить тривалі. Така кількість рівнів дозволяє приділити достатньо уваги вивченню і закріпленню нового матеріалу, а також краще забезпечити студенту більш якісну підготовку.

Необхідне обладнання для онлайн-занять

Онлайн курси розмовної англійської мови

Щоб комфортно проходити курси розмовної англійської онлайн вам знадобляться три речі: комп’ютер або смартфон, стабільне Інтернет-з’єднання і зручне місце, де вас ніхто не буде відволікати.

Дистанційні заняття дозволяють вам відчувати себе більш мобільно і проходити навчання, перебуваючи в кафе, на вулиці або навіть у транспорті.

Не подобаються заняття в аудиторії? Нічого страшного — наприклад, влітку курси розмовної англійської онлайн дозволяють вам займатися десь в парку або в будь-який інший симпатичній локації.

Головна умова — гарне Інтернет-з’єднання.

Що дає онлайн-курс розмовної англійської

Крім вивчення мови, ви отримаєте практику роботи з різними платформами та застосунками: Zoom, Skype, Google Classroom. Все це стане в нагоді у ваших робочих питаннях, особливо якщо ви співпрацюєте з іноземними компаніями і берете участь в робочих дзвінках.

Курси розмовної англійської онлайн — це зручний і ефективний спосіб поліпшити свій рівень володіння англійською мовою. Навчаючись дистанційно, ви отримуєте ту ж саму якість занять, тільки в більш комфортній обстановці.

Деяким людям важко спілкуватися англійською по телефону або через відеозв’язок. Онлайн-заняття допоможуть раз і назавжди позбутися цієї проблеми.

Спробуйте самі!

Ціна онлайн-навчання розмовній англійській

Курс розмовної англійської ціна

Як правило, курси розмовної англійської онлайн за цінами не дуже відрізняються від аудиторних. Через те, що вам не потрібно витрачатися на проїзд і каву або чай, онлайн-навчання дозволяє заощадити не тільки час, а й гроші.

Коштують курси розмовної англійської онлайн в школі Smile недорого: від 1520 грн. Звичайно, вартість залежить від кількості і частоти занять, часу, коли ви займаєтеся і того, чи це індивідуальні або групові уроки. В середньому за місяць занять по 1,5 години ви заплатите 1700-1900 грн.

Індивідуальні курси розмовної англійської онлайн за цінами від 300 грн за заняття — цілком поширена практика. Приблизно виходить 2400 грн за 8 занять, за графіком 2 уроки на тиждень. Школа Smile пропонує 50 та 100-хвилинні заняття по Callan-методу за ціною 250 та 445 грн за урок.

Щоб переконатися у правильності свого вибору, ви можете пройти пробне заняття, яке багато онлайн-шкіл англійської мови надають безкоштовно.

Загалом виходить, що курси розмовної англійської онлайн недорого коштують та не поступаються в якості офлайн-заняттям. Тож обирайте свій ідеальний формат і приступайте до вивчення англійської!

ВІДГУКИ

Відгуки про навчання онлайн

Юлія, м.Київ

Дуже незвичайна методика, я ще такої не зустрічала. Ідеальний курс для тих, хто хоче нарешті почати говорити англійською! 

Олексій, м.Київ

У школі мені подобається все: графік, час занять, те, що урок можна пропустити і потім відпрацювати. Ще дуже зручно, що раз в півроку заняття можна заморозити на певний період. Ну і на додаток — не треба вдома робити додаткові вправи, всі прогалини заповнюються на уроках. 

Геннадій, м.Київ

У Smile School мене дуже підкупила відсутність домашніх завдань – власне, частково тому я туди і пішов))) Крім цього, сподобалося живе спілкування з викладачем, викладач завжди виправляє те, що я говорю, а це важливо. Плюс дуже комфортно займатися в режимі онлайн – можна підключатися відразу після роботи.

Спробувати безкоштовно