Speaking Club англійської мови в Києві

Додаткова практика для прокачування ваших розмовні навички.

Навчіться впевнено вести дискусії англійською мовою

Speaking group background
Клуби

Що таке розмовні клуби

• Ocкільки метод Каллана заснований на постійних повтореннях матеріалу і підтримці викладача, студентам може не вистачати практики самостійного вираження думок. Тому щовихідних ми проводимо розмовні клуби, на яких група студентів обговорює найрізноманітніші теми і веде бесіду не тільки з ведучим-викладачем, а й між собою.
  • На відміну від традиційних уроків по Каллану, на розмовних клубах викладач дозволяє студентам вільно висловлювати свої ідеї, самостійно будувати речення та аргументувати свою точку зору. І хоча режим correction by imitation зберігається, викладач не перебиває студента, а чекає, поки той закінчить говорити. Таким чином, студент не губить думку, яку хотів озвучити.
  • Speaking Clubs – це відмінний спосіб попрактикувати розмовні навички в умовах реальної дискусії.
telephone
Group info boy

Інформація для учасників

Ми проводимо розмовні клуби по вихідних.

Графік занять: субота – 11:00, 13:00.

Щоб ви комфортно себе почували під час дискусії, вам буде потрібна певна база знань. Мінімальний рівень для участі в розмовних клубах – Upper-Elementary, A2 (Stage 3).

Для участі вам необхідно попередньо зареєструватися. Це можна зробити онлайн на нашому сайті або в школі у відділі адміністрації. Ви можете зареєструватися заздалегідь або безпосередньо в день проведення Speaking Club (за умови, що є вільні місця).

Розмовні клуби можуть відвідувати як студенти школи, так і її гості.

Рівні А2-В1 (Stage 3-5)
  • Ведучі — українські викладачі
  • Поповнення словникового запасу
  • Прості теми для дискусій (Hobby, Favorite films, Learning English)