Репетитор англійської онлайн — навчання англійської індивідуально

За методом Callan

Callan method

Як правило, уроки англійської в мовних школах проходять в невеликих групах. Однак далеко не всім людям комфортно займатися в компанії інших студентів. Хтось ніяковіє, хтось втрачається, комусь не вистачає уваги від викладача. Як би там не було, ефективність занять в групах для таких людей буде нижче.
Вихід є — репетитор англійської мови онлайн або офлайн. Всі школи пропонують такий варіант навчання: тільки ви, викладач і 1,5 години англійської. Що собою являють індивідуальні Callan-уроки, які переваги вони мають і що потрібно для навчання онлайн — читайте нижче.

Спробувати безкоштовно
Group courses background
Репетитор англійської онлайн — навчання англійської індивідуально
ВАРТІСТЬ

Ціни на індивідуальне навчання ONLINE

Індивідуальне навчання
Тривалість занять 30 хв
5 занять
за урок
230₴
всього
1 150₴
10 занять
за урок
218₴
всього
2 180₴
знижка5%
20 занять
за урок
207₴
всього
4 140₴
знижка10%
40 занять
за урок
196₴
всього
7 840₴
знижка15%
  • Вартість занять для двох дорівнює ціні для одного +20%
  • Ціна занять не за методом Callan збільшується на 20%
Хочу спробувати
Індивідуальне навчання
Тривалість занять 50 хв
5 занять
за урок
330₴
всього
1 650₴
10 занять
за урок
314₴
всього
3 140₴
знижка5%
20 занять
за урок
297₴
всього
5 940₴
знижка10%
40 занять
за урок
280₴
всього
11 200₴
знижка15%
  • Вартість занять для двох дорівнює ціні для одного +20%
  • Ціна занять не за методом Callan збільшується на 20%
Хочу спробувати
Індивідуальне навчання
Тривалість занять 100 хв
5 занять
за урок
445₴
всього
2 225₴
10 занять
за урок
425₴
всього
4 250₴
знижка5%
20 занять
за урок
415₴
всього
8 300₴
знижка10%
40 занять
за урок
395₴
всього
15 800₴
знижка15%
  • Заняття проводяться до 18.00
  • Вартість занять для двох дорівнює ціні для одного +20%
  • Ціна занять не за методом Callan збільшується на 20%
Хочу спробувати

Онлайн-репетитор з англійської мови: які переваги

Репетитор з англійської мови

На звичайному занятті в групах уся увага викладача однаково розподіляється між студентами. Наприклад, якщо заняття триває 100 хвилин, а кількість студентів — 5, то в сумі кожному з них викладач приділяє по 20 хвилин. Він задає питання врозкид, запитуючи студентів в рандомном порядку. І поки викладач спілкується з одним студентом, інші змушені чекати на свою чергу. Такий варіант навчання влаштовує далеко не всіх.

Репетитор з англійської мови онлайн сповна вирішує цю проблему. Весь час заняття викладач присвячує тільки одному студенту, що дозволяє останньому ретельніше вивчати матеріал і прискорити свій прогрес. До того ж, уроки тет-а-тет дозволяють студенту рухатися в своєму комфортному темпі, адже онлайн-репетитор з англійської мови підлаштовується саме під нього. Якщо студент щось не зрозумів, він завжди може зупинити викладача і поставити йому запитання, не гальмуючи при цьому цілу групу. І навпаки: якщо студент швидко засвоює матеріал, репетитор англійської мови онлайн може швидше рухатися програмою.

Як ми вже згадували раніше, для деяких студентів складно розслабитися і працювати в групі. Вони можуть соромитися свого рівня або бояться зробити помилку та виглядати нерозумно перед своїми одногрупниками. Репетитор з англійської онлайн створює комфортні умови, щоб студент міг повністю розкрити свій потенціал. 

Чому нам довіряють

Індивідуальні курси англійської

Smile School — перша акредитована школа англійської мови, яка викладає за методом Callan. Цей метод вже встиг зарекомендувати себе як один з найефективніших для вивчення англійської. 

Втім, варто також зазначити, що цей метод не для всіх. Щоб допомогти студенту розговоритися і побороти мовний бар’єр, репетитор з англійської онлайн постійно говорить синхронно з ним. Такий прийом не влаштовує деяких людей, адже їм складно зосередитися. Але студенти, яким підійшов Callan-метод, показують хороший результат набагато швидше, ніж студенти, які вивчають англійську за традиційними методиками.

Спеціалісти Smile School відповідально ставляться до своєї роботи. Всі викладачі проходять регулярний моніторинг і градацію. Методист стежить за тим, щоб навчання проводилося в точності за методом, оцінює якість роботи викладача і допомагає йому стати краще.

Репетитор англійської мови онлайн: які переваги в Smile School

Онлайн репетитор англійська мова

Індивідуальні онлайн-уроки англійської в школі Smile — це гарантія якості. Онлайн-викладач англійської мови знаходить свій підхід до кожного студента, щоб навчання було максимально продуктивним. Якщо у студента щось не виходить, викладач приділить більше часу і уваги цьому моменту: поставить додаткові запитання, пояснить незрозуміле слово ще раз, дасть більше прикладів. Іншими словами, репетитори англійської мови онлайн в Smile School не будуть йти далі, якщо бачать, що студент ще не засвоїв матеріал як слід. А так як все в Callan-метод працює за принципом снігової кулі — тобто, наступний матеріал тісно взаємодіє з уже вивченим — то без міцної бази не обійтися.

Якщо ви хочете, щоб онлайн-репетитор англійської мови займався з вами за методом Callan, будьте готові до того, що заняття будуть досить інтенсивними. Посудіть самі: на групових заняттях всі питання розподіляються порівну між студентами. На заняттях з репетитором вам доведеться відповідати на всі запитання самостійно. І якщо в групі у вас був би перепочинок, поки ви чекаєте на свою чергу, індивідуальний репетитор з англійської мови онлайн дозволить вам відпочити тільки в той час, поки він ставить запитання. Втім тут є величезний плюс: ваша підготовка буде набагато ефективнішою.

В Smile School також є пропозиція для маленьких студентів. Репетитор англійської онлайн допоможе вашій дитині вивчати англійську весело і без проблем. Репетитор присвячує всі 50 хвилин заняття тільки одній дитині, рухаючись програмою в комфортному темпі.

Заняття в Smile School проводять як носії мови, так і українські викладачі. У кожного з них є Callan-сертифікація, а значить, вони прекрасно розбираються в методі й проводять заняття високої якості.

Як проходять онлайн-уроки

Онлайн репетитор з англійської

Онлайн-репетитор англійської мови використовує ту ж саму програму, що й на групових Callan-заняттях. Студент проходить ті ж самі рівні — Stages, яких в Callan-методі 12. Залежно від старанності та здібностей студента, рівні можна проходити з різною швидкістю. Згідно з методом, на звичайних заняттях в групі викладач не може брати більше 5 сторінок нового матеріалу. Це зроблено з тією метою, щоб не перевантажувати студентів і краще закріплювати нові слова і конструкції в пам’яті.

Індивідуальний репетитор англійської мови онлайн може дозволити собі презентувати більше сторінок нового матеріалу, якщо студент вже знає якісь слова зі списку нових або якщо він швидко все запам’ятовує і засвоює. Завдяки цьому, на індивідуальних заняттях студент може проходити рівні набагато швидше, ніж якби він навчався в групі.

Структура занять залишається незмінною. Студент і викладач спілкуються через Skype, потім студент самостійно ставить запитання, використовуючи слова з минулого уроку, а потім разом з викладачем переходить до повторення вивченого матеріалу. 10-15 хвилин приділяється читанню та письму, а потім на студента чекає презентація нового матеріалу. Наприкінці уроку, репетитор пропонує студенту самостійно поставити запитання з новими словами і конструкціями.

Яке потрібно обладнання

Гарного онлайн-уроку не буде без гарного Інтернету. Щоб не відволікатися на проблеми зі з’єднанням, подбайте про якість Інтернету заздалегідь. Якщо ви проходите навчання в кафе, майте на увазі: у багатьох закладах Wi-Fi працює тільки протягом години, після чого вам доведеться перепідключитися. Репетитор англійської мови онлайн, як правило, проводить заняття з офісу школи, тому з його боку перебоїв бути не повинно.

Крім якісного Інтернет-з’єднання вам знадобиться комп’ютер із камерою і мікрофоном, ноутбук або смартфон. На заняттях викладачеві і студенту важливо добре бачити і чути один одного.

Ну і звичайно, для проходження курсу вам потрібна книга відповідного рівня. Ви можете придбати друковану версію або користуватися онлайн-підручниками.

Користь від індивідуальних онлайн-курсів англійської мови 

Індивідуальні заняття з англійської мови онлайн

Заняття тет-а-тет з викладачем допоможуть вам швидше розговоритися і набути впевненості. Ви зможете поліпшити свій рівень володіння англійською мовою, подолати мовний бар’єр і перестати боятися заговорити з кимось in English.

Крім цього, онлайн-викладач допоможе вам наздогнати пропущений матеріал, якщо ви довго не були присутні на заняттях, але плануєте повернутися в свою групу. Це оптимальний варіант для студентів, у яких відрядження — частина життя і яким час від часу незручно відвідувати заняття за стандартним графіком групи.

Репетитор англійської мови онлайн надихне вас на вивчення мови. Він приділить вам більше часу і уваги, дозволяючи краще вивчити слова, конструкції і правила. На додачу, ви отримуєте більш інтенсивну мовну практику. Ви переконаєтеся, що англійська — це не міфічна потвора, з якою складно впоратися. Індивідуальні уроки змусять вас повірити у власні сили і нарешті заговорити англійською.

Ціна індивідуального онлайн-курсу

Індивідуальні заняття з репетитором — найдорожчі курси в будь-якій мовній школі. Це пояснюється тим, що студент отримує набагато більше, ніж на заняттях в групі. Заняття повністю підлаштовані під вас і ваші потреби. Бонусом ви можете ставити всі запитання, які цікавлять особисто вас, і отримати на них відповіді репетитора.

Ціна курсу буде коливатися від 2000 до 5000 грн/місяць. 

Ціна за індивідуальні заняття в Smile School стартує від 196 грн за одне заняття 30 хвилин. Це хороший варіант для тих, хто хоче швидко освіжити знання або наздогнати пропущений матеріал. Більш тривале та інтенсивне навчання обійдеться вам від 280 грн за одне заняття 50 хвилин.

Репетитор з англійської мови онлайн, що працює самостійно поза школою, може просити за свої послуги від 100 до 700 грн/заняття. Все залежить від рівня викладача і специфіки програми. Так, стандартна програма буде коштувати дешевше, ніж інтенсивна програма підготовки до IELTS чи співбесіди у фармацевтичну компанію.У будь-якому випадку, не дивіться на цінник за курси — звертайте увагу на якість викладання. Адже можна заплатити 9000 грн і піти практично ні з чим, а можна заплатити в 3 рази менше і поліпшити свій рівень володіння англійською мовою в рази. Читайте відгуки, спілкуйтеся зі студентами курсів, відвідуйте пробні заняття. І шукайте свій метод і свого викладача.

ВІДГУКИ

Відгуки про навчання наших учнів

Татьяна Расюк
Татьяна Расюк

Могло бы быть все хорошо, но… все просто замечательно 🤗. Smile School  – отличная современная школа с очень милыми и внимательными ребятами-преподавателями, удобным графиком и довольно интересной методикой обучения  – Callan Method, когда ты практически весь урок болтаешь, хочешь того или нет🙂. При чем, что очень здорово, не постоянно с одним преподавателем, а с разными, что очень эффективно для разговорной практики, особенно для таких начинающих с нуля после 35 как была я, привыкшая с детства «sprechen – что вижу, то пою» 🙈. А еще бонус – нет домашних заданий! 💃 В общем, я очень довольна результатом при минимально прилагаемых усилиях из-за недостатка личного времени, а если еще “пыхтеть” самостоятельно, то результат будет 🔥! Школу рекомендую! 👍🏼 Удачи и процветания, Вам, Smile School! 🤗

Наталія Лисенко
Наталія Лисенко

В школі Smile навчаюсь більше двох років і маю досвід як офлайн так і онлан навчання. Я аудіал, тому для мене більш зручно займатись онлайн і дуже часто з відключеною камерою. Це дозволяє паралельно виконувати ще тисячу справ  і все встигати )) Навчання за методом Callan дозволяє розвинути самі складні навички: сприйняття та розуміння мови, а також подолати бар’єри в тому щоб заговорити. Завдяки можливості  постійно прослуховувати уроки записані носіями мови та постійному повторюванню, іноді ловиш себе на думці що потрібне слово “береться десь саме з голови”. Комфортні умови навчання дозволили мені займатись тривалий час без особливих навантажень та зробили вивчення мови цікавою частинкою мого життя!

Ольга Снегирева
Ольга Снегирева

Рекомендую школу английского языка Смайл на основе системы обучения Callan Method как уникальную возможность наконец-то научиться говорить и слышать английскую речь. В отличие от других систем обучения этот Метод работает! Обязательно советую  попробовать на личном опыте. Отельный лайк за возможность обучаться онлайн! И спасибо всем преподавателям школы!

Спробувати безкоштовно