Додаток Callan Method - інтерактивна платформа іноземних мов

Отримуйте додаткову мовну практику поза межами школи!

Adaptive image
Натисніть на версію, яку Ви хочете завантажити та встановіть її на своєму мобільному девайсі.
Google Mac App store PC
App background
Parallax image
Додаток

Інтерактивна платформа для самостійної роботи

Smile School — це акредитована Callan-школа. Завдяки цьому, наші студенти отримують доступ до інтерактивної онлайн-платформи Callan Student Practice Area. Вона створена для самостійної роботи та закріплення пройденого матеріалу. Регулярні заняття на Платформі прискорюють прогрес студентів.
Що можна робити на Платформі:
• Виконувати інтерактивні вправи для запам’ятовування нових слів та граматичних конструкцій;
• Працювати над вимовою за допомогою вмонтованого диктофона;
• Писати диктанти з носіями мови;
• Користуватися електронною версією підручника (eBook);
• Слухати аудіо-версію підручника.

Наразі існує 4 курси методу Callan із доступом до онлайн-платформи:
• General Callan — розмовна англійська;
• Callan for business — бізнес-англійська;
• Callan for Kids — англійська для дітей;
• Callan Español — розмовна іспанська мова.

Платформа дає можливість займатися використовуючи будь-який гаджет: ПК, планшет чи смартфон. Для того, щоб розпочати роботу, Вам потрібно завантажити безкоштовний додаток Callan Method App для мобільного пристрою або настільну версію для комп’ютера. Вартість інтерактивної платформи становить 200 грн на рік.
Smile School — це акредитована Callan-школа. Завдяки цьому, наші студенти отримують доступ до інтерактивної онлайн-платформи Callan Student Practice Area. Вона створена для самостійної роботи та закріплення пройденого матеріалу. Регулярні заняття на Платформі прискорюють прогрес студентів.
Slide 1Slide 1
Slide 2Slide 2
Slide 3Slide 3
Відгуки

Наші випускники про нас

Вікторія Шевель
Вікторія Шевель
Навчаюся у Smile school більше року. Пройшла вже 6 рівнів, почавши з 0 та з нульовими знаннями. Дуже цікавий і дієвий Метод навчання. Перевірено на собі у спілкуванні з англомовними людьми за кордоном, вдома. Сказати, що подобається, це майже нічого не сказати. Тому що викладачі високопрофесійні. Взагалі, колектив, адміністратори, налаштовані на позитив і результат. Сама назва Школи вже говорить багато про що! Дякую!
Евгения Ершова
Евгения Ершова
Якщо хочете вивчити англійську мову - вам потрібно в Smile School! Одназначно рекомендую! Плюсів дуже багато я не шкодую ні краплі що я тут вчуся !!! Кращих варіантів я не зустрічала! Варто прийти один раз і ви переминаєтеся в цьому самі !
Olesia Bakhareva
Olesia Bakhareva
Отличная школа! Занималась с 1-12 уровень! Рекомендую всем друзьям и знакомым! Индивидуальный подход к каждому студенту, прекрасные администраторы, особенно Оксана! Всегда все доходчиво расскажет, вежливая и приветливая! В результате обучения могу говорить на английском, читать книги, смотреть фильмы. Планирую также для поддержания уровня ходить на индивидуальное обучение именно в этой Школе! Большое спасибо!
Alena Postova
Alena Postova
5 звёзд Долго и нудно выбирала школу английского, перепробовала все самые популярные в Киеве и ни одна мне не понравилась. В Smile School пошла просто попробовать что-то новое, но особых надежд не возлагала. И каково было мое удивление, когда за несколько недель я увидела реальные результаты. Сама в это долго поверить не могу, но это факт. Советую всем попробовать и вы не пожалеете!
Татьяна Нолик
Татьяна Нолик
В школе очень крутая методика, всего в меру - и разговорного и грамматического английского, как раз то, что я так долго искала. Всем, кто хочет подтянуть английский по всем параметрам - советую!
Andriy Targoniy
Andriy Targoniy
В 2016 попав в SMILE. І за два роки заговорив доволі впевнено. Школа безсумнівно зіграла ключову роль в моїй здатності швидко і доступно виражатись. Я все ще роблю багато помилок. Що знаю напевне: нещодавно знайшов нову роботу у великій міжнародній компанії, де половина інтерв'ю проходила на англійській з експатами. Повірте, ваша розмова – ключовий критерій істинності знань іноземної. А SMILE School 85% своїх зусиль направляє саме в цей навик. Щиро дякую вчителям та школі загалом! Рекомендую кожному!
Спробувати безкоштовно
Наша Школа

Питання та відповіді

Як мені підключитись до Інтерактивної Платформи?
Після оформлення в школі всі учні отримують email з посиланням для активації та встановлення нового пароля. Перейдіть за посиланням, придумайте новий пароль та вперед до знань! Інтерактивна Платформа доступна на будь-якому пристрої, більшість учнів отримують доступ до неї через застосунок Callan — це безкоштовно і дозволяє практикуватися, де б ви не знаходилися. Платформа феноменально допомагає учням у перервах між заняттями чи в разі пропуску занять.
Що робити якщо я забув свій пароль до Інтерактивної Платформи?
Якщо ви забули свій пароль, зайдіть на сторінку ПЛАТФОРМА і натисніть кнопку ЗАБУЛИ ПАРОЛЬ? Введіть свій email і на нього автоматично прийде лист із лінком для зміни пароля.
Як я можу отримати доступ до своєї електронної книги?
Ви можете отримати доступ до своєї електронної книги через застосунок Callan, який можна безкоштовно завантажити в магазинах програм Apple або Google. Аудіофайли вбудовані усередині електронних книг.
Як я можу слухати аудіо урок?
Для прослуховування аудіо необхідно завантажити безкоштовний застосунок Callan. Він доступний в AppStore та PlayMarket. Вхід до програми здійснюється з тією ж адресою електронної пошти та паролем, що й до Інтерактивної Платформи.
Чому я не можу писати диктанти в будь-якій послідовності, а маю робити їх один за одним?
Ключовий момент тут у тому, щоб учні писали диктанти багато разів, для покращення своїх навичок listening та writing. Диктанти потрібно виконувати послідовно і до задовільного рівня, щонайменше 50% правильних відповідей.
Я можу завантажити додаток Callan на свій айфон?
Так. Програму Callan можна завантажити на три пристрої. Програма працює на ПК, Mac, iPhone та iPad, на смартфонах та планшетах Android, а також на планшетах Windows. Вміст захищений: його не можна скопіювати або завантажити як файл. Важливо, щоб учні використовували той самий email при вході в програму, який вони використовували при реєстрації в школі.
Чому в додатку Callan я не бачу тексту, а є тільки аудіо книги?
Тільки аудіо книги (без тексту) у додатку бачать ті студенти, хто купив друкований підручник у школі. Якщо ж ви придбали електронну книгу (eBook), то ви бачитимете і текст і аудіо всіх уроків.
Чи є сенс щось робити в Інтерактивній Платформі, якщо у мене 2 уроки на тиждень?
Сенс є. Для тих, хто відвідує заняття лише 1 або 2 рази на тиждень, використання Інтерактивної Платформи значно підвищує їхню здатність запам'ятовувати інформацію. І варто пам'ятати, що у вправах особливе значення надається граматичним формам і конструкціям, особливо тим, які часто залишаються непоміченими (наприклад, словосполучення - "depend of" або "depend on") - Це приносить величезну користь учням.
Які рівні є в методі Каллана і як дізнатися свій?
Callan Method передбачає 12 рівнів навчання:
Рівні 1-4 - початкові (A1, Beginner-A2, Upper-Elementary) ;
Рівні 5-10 - середні (B1, Pre-Intermediate-B2, Upper-Intermediate) ;
Рівні 11-12 - просунуті (С1-C2, Advanced) .
Ви можете перевірити свої знання мови, пройшовши невелике тестування на сайті або в одному з наших офісів. Наші менеджери допоможуть визначитися, який рівень по Каллану вам підходить для комфортного навчання.
Що саме вивчають у вашій школі?
На заняттях ви будете вивчати слова і граматичні конструкції, які найбільш часто зустрічаються в сучасному розмовному англійською. Матеріал підручників не розділений на конкретні теми типу 'Travel', 'Work' і т.д. Слова і вирази всіх уроків відносяться до абсолютно різних сфер життя. Граматичним правилам приділяється менше уваги, ніж в традиційних методиках. Студенти не зазубрюють формулювання, а вчаться відразу застосовувати правила на практиці.
У методі Каллана вивчається ділова лексика?
В основному курсі - немає. Однак метод Каллана передбачає спеціалізований курс Бізнес-англійської (Callan for business). Студенти вивчають основи бізнес-листування, загальні вирази для робітників комунікацій і нові слова, пов'язані з бізнес-тематикою. Мінімальний рівень англійської, який потрібно для проходження курсу, - Upper-Intermediate (Рівень 8).
За допомогою Callan Method можна вивчати тільки англійську мову?
За методом Каллана розроблені програми для вивчення двох мов: англійської та іспанської. Callan Español - інтенсивний курс, який в короткі терміни допомагає заговорити на іспанською мовою. Він передбачає 6 рівнів вивчення:
Рівні 1-2 - початкові (A1, Beginner );
Рівні 3-4 - базові (A2, Elementary );
Рівні 5-6 - середні (B1, Intermediate ).
у програмі курсу представлені основна граматика, слова і вирази, які використовуються в сучасному розмовному іспанською. Після закінчення 6-го рівня студенти можуть впевнено готуватися до здачі тесту з іспанської мови - DELE B1.
Де брати підручники?
Всі підручники ви можете придбати в нашій школі.
Які викладачі працюють в Smile School?
Наші викладачі - сертифіковані фахівці, які регулярно проходять градацію. Методист школи моніторить роботу кожного вчителя, радить, що можна поліпшити і стежить за тим, щоб вони дотримувалися методу. Smile School підтримує прагнення до постійного розвитку. Тому ми проводимо тренінги, які підвищують професіоналізм викладачів. Разом з цим поліпшується і якість нашого навчання.
Яка у вас методика?
Callan Method (Каллан метод) - це інтенсивна методика, розроблена Робіном Калланом, яка вчить студентів розуміти живу іноземну мову і вільно висловлюватися на мові, що вивчається. Всі заняття проходять в режимі «питання-відповідь». Викладач постійно говорить: він не тільки задає питання, а й відповідає разом зі студентами. У школі невеликі групи - до 9 осіб. Таким чином, кожен студент отримує однакову кількість уваги. Метод Каллана не передбачає домашніх завдань, так як на заняттях студенти отримують достатню кількість практики, а кожен наступний урок починається з повторення вже пройденого матеріалу.
Мені треба за короткий термін вивчити іноземну мову, чи можливо це?
Знання мов - це навичка, і над його придбанням потрібно серйозно попрацювати. Так само як не можна стати бодибилдером за один день, так і неможливо за пару тижнів вивчити мову з нуля до рівня носія. Однак метод Каллана дозволяє прискорити процес вивчення мови в 4 рази, в порівнянні з традиційними методиками. Завдяки постійній розмовній практиці і знаходженню в мовному середовищі, студенти краще запам'ятовують матеріал, звикають до швидкої швидкості мови і навчаються відповідати без довгих роздумів. Так, за тиждень ви не навчитеся без помилок будувати складні пропозиції і виражатися за допомогою фразових дієслів. Зате ви навчитеся розбирати іноземну мову і поборете мовний бар'єр.
Якою мовою ведуться заняття?
З самого першого рівня все заняття ведуться тільки англійською або іспанською. Студенти відразу ж занурюються в мовне середовище, звикають до швидкого темпу мови, вчаться думати і говорити на мові, що вивчається. Щоб в розмові не виникало пауз, викладач не дозволяє студентам подумки перекладати питання-відповіді на рідну мову. Замість цього він відразу підштовхує до відповіді, допомагаючи студентові будувати речення.
Як проходять заняття для дітей?
Курс Callan for Kids розроблений для дітей віком 6-11 років. Заняття триває 50 хвилин. За цей час викладач повторює з дітьми вивчений матеріал, пояснює новий, практикує читання і письмо. Ключові моменти методу збережені: на дитячих заняттях навчання також проводиться тільки на іноземній мові, проходить у форматі «питання-відповідь», а викладач говорить разом зі студентами. Вся програма включає набагато менше складних граматичних правил і конструкцій. Так як дітям складно всидіти на місці, підручник містить розвиваючі ігри та активності, що дозволяє викладачеві створити ігрову атмосферу.
Чи існує у вас пробний урок?
Так. Щоб потрапити на пробний урок, вам потрібно пройти невелике тестування у наших менеджерів. Вони допоможуть вам визначити ваш рівень і підібрати підходящу групу.
Наскільки ефективне онлайн-навчання у порівнянні із заняттями в офісі?
Онлайн-курс — це методика Каллана, яка перенесена в дистанційний формат. Студенти отримують все те ж саме, що і офлайн-групи: розмовну практику, виправлення помилок, увагу викладача, діалоговий формат навчання. Питання ставляться теж у швидкому темпі, а викладач також допомагає відповідати на них. Головна умова — стабільно хороше інтернет-з’єднання.
Якщо я пропущу заняття, я зможу потім продивитися урок в запису?
Callan Method Online — це пряма трансляція занять, без запису. Якщо ви пропустили заняття, є два варіанти надолужити пропущений матеріал:
Відробити пропуск з іншою групою, яка трохи відстає від вашої;
Самостійно прочитати матеріал уроку і прослухати аудіозапис.
Так як кожне заняття починається з повторення вивченого матеріалу, у вас буде можливість попрактикуватися і без перегляду записів. Але краще все-таки старатися не пропускати заняття :)
image

    Записатися на безкоштовний урок
    Ознайомитися з Callan Method можна на безкоштовному пробному уроці