Англійська по скайпу

За методом Callan

Callan method

Що ми кажемо мандрівкам до офісу під час пандемії?

«‎Не сьогодні»‎.

І хоча ситуація повільно, але вірно поліпшується, не зайвим буде перестрахуватися. До того ж, минулий рік наочно показав, що віддалена робота може бути ефективною. Втім, так само, як і віддалене навчання.

Вчити англійську по скайпу — популярна опція, яку пропонували курси і до пандемії. А ось кому підійде цей варіант та чи не поступаються онлайн-курси за якістю — розбираємо в цій статті.

Спробувати безкоштовно
Group courses background
Англійська по скайпу

Курси англійської по скайпу

Дистанційні уроки на будь-якій платформі — Skype, Teams, Zoom, Google — чомусь досі викликають у людей сумніви. Можливо, це обумовлено тим, що люди не в ладах з технікою. Чи просто бояться, що ефект від онлайн-уроків буде значно гіршим і, як наслідок, на вивчення мови доведеться витрачати більше часу. А комусь онлайн-навчання не підходить через те, що немає можливості залишитися наодинці з комп’ютером, книгою та викладачем.

Насправді, найвагомішою проблемою з перерахованих вище є остання — відсутність необхідного обладнання та простору для занять. Все інше — не проблема взагалі.
Не вірите?
Давайте розберемо.

Курси англійської по скайпу — це та ж сама програма, ті ж самі викладачі й та ж сама якість подачі. Навіть якщо і виникнуть якісь затримки, вам нема про що турбуватись: уроки англійської по скайпу — це не кіно або пряма трансляція лекції, де пропуск якоїсь частини інформації може бути критичним. На віддалених заняттях викладач не піде далі, поки не переконається, що всі студенти його почули і правильно зрозуміли. Як і на оффлайн-заняттях, англійська по скайпу орієнтована на результат, а не на швидкість. Так що все, про що вам варто турбуватися — це обладнання і швидкість Інтернету.

Якщо ви не в курсі як працюють онлайн-платформи, теж не страшно. На їх освоєння у вас піде не більше 5 хвилин. Все, що вам потрібно зробити, це приєднатися до конференції, яку організовує викладач. Якщо ви займаєтеся індивідуально — ще простіше. В цьому випадку заняття англійською по скайпу схожі на телефонну розмову: ви отримуєте вхідний дзвінок від викладача, перевіряєте, як працює ваш звук і камера і вперед, до знань!
Адміністратор курсів або викладач покажуть вам, як проходять заняття в режимі онлайн і що потрібно натискати у застосунках.

Як проходить навчання англійської по Skype

Студенти, які хочуть записатися на курси англійської по скайпу зазвичай переймаються простим питанням — а як взагалі проходять заняття онлайн і чи відрізняються вони від занять у класі?

Найважче — звикнути до перебоїв в Інтернет-з’єднанні. Нехай і рідко, але вони все ж трапляються. Наприклад, може бути так, що ваш голос буде доходити до викладача з невеликою затримкою, тому доведеться робити паузи між питанням-відповіддю. З цієї причини деякі студенти побоюються йти на курси англійської по скайпу в Києві від школи Smile School, адже в методі Callan важлива швидкість і чіткість мови. Насправді онлайн-уроки аніяк не заважають методу. Викладач, як і завжди, говорить швидко, а якщо ви щось не почули, то він повторить питання і допоможе вам відповісти. Хід уроку залишається динамічним, а комунікативна методика — ефективною.

Англійська по скайпу зазвичай триває стільки ж, скільки і звичайний урок — 1-3 години, в залежності від школи. У вас так само, як і в школі, буде перерва, коли можна заварити собі чай і швидко з’їсти пару бутербродів зі свого холодильнику.

Витрати на каву та проїзд не передбачені, адже ви займаєтеся вдома або у своєму робочому офісі. При цьому якість уроку не страждає, через що можна зробити висновок, що вчити англійську по скайпу — недорого і ефективно.

Структура уроку

Якщо ви вчите англійську по скайпу, вам потрібно звикнути готуватися до заняття хвилин за 10-15: знайти тихе місце, підключити камеру і навушники, перевірити звук, при бажанні зробити собі чай або каву. Завчасна підготовка дозволить вам не витрачати час заняття і повністю зосередитися на навчанні.

Структура уроку може варіюватися в залежності від програми курсів, але найчастіше все працює за стандартною схемою: вітання, розігрів, повторення пройденого матеріалу і вивчення нового. Ну і перерва, звичайно ж.

Наприклад, курси англійської по скайпу в Києві від школи Smile School проходять таким чином. Викладач дзвонить студенту в Skype, студент відповідає, і вони обмінюються парою фраз, щоб привітати один одного і переконатися в хорошій якості з’єднання. Потім викладач просить поставити питання, використовуючи слова і конструкції з минулого заняття. Все це займає хвилин 5. Урок тривалістю 100 хвилин ділиться на дві частини, між якими є невелика перерва. Перша частина — це блок Revision, повторення вивченого матеріалу. Друга половина — вивчення і практика нового матеріалу. В хід уроку також гармонійно вплітаються блоки Читання і Письмо.

Callan-вчитель англійської по скайпу повторює питання двічі, а потім дає студенту можливість відповісти, постійно підтримуючи його і підказуючи продовження фрази. Це допомагає студенту набути впевненості в своїх силах і побороти мовний бар’єр.

Жива англійська з носієм мови по скайпу 

Заняття з native speakers — це вже давно не унікальна фішка однієї-двох шкіл. Зараз можливість займатися з носієм є всюди. Онлайн-формат дозволяє вибрати будь-яку школу, яка вам сподобалася, і записатися на заняття з англійцем, австралійцем або американцем.

Англійська з носієм мови по скайпу — це хороша практика для людей, які хочуть перестати боятися заговорити з англомовним співрозмовником. До того ж, такі заняття дуже допомагають тим, хто співпрацює з іноземними партнерами і змушений часто проводити відеодзвінки з ними. На онлайн-заняттях ви будете практикувати свою англійську з носієм і водночас зможете розібратися в тонкощах користування Skype або Zoom.

Ми дотримуємося тієї думки, що англійська з носієм мови по скайпу корисна для людей, у яких вже є мінімальна база знань. Тим, хто вивчає мову з нуля, може бути важко, і все заняття перетвориться на суцільний стрес.

До того ж, не завжди заняття з носієм краще від занять з українськими фахівцями.
Давайте чесно — як добре ви розбираєтеся в граматиці української? Зможете пояснити як будувати речення або формувати слово? Native speakers допоможуть вам «розговоритися», але в інших аспектах англійська по скайпу з носієм може поступатися. Деякі речі важко пояснити без перекладу — наприклад, граматику. Особливо це актуально для людей, які тільки почали вивчати англійську і ще не мають багатого словникового запасу. 

Тому не наполягайте тільки на кандидатурі носія в якості вашого викладача. Українські фахівці анітрохи не гірші 😉

Кому підійде онлайн-форма навчання за допомогою Skype або Zoom 

Онлайн — найбезпечніший формат навчання. Вам не потрібно сидіти дві години на масці в компанії інших людей. Тому англійська по скайпу знижує ймовірність зараження.

Онлайн-форма навчання також дозволяє економити час. Вам не потрібно їздити в офіс школи до або після роботи, що не може не тішити. Це ваш варіант, якщо у вас бракує часу, і ви насилу можете знайти пару годин на уроки.

Ви також можете вибрати безпечний онлайн-формат, якщо англійську вчить ваша дитина. Англійська по скайпу для дітей — це можливість ефективно вивчати мову, не виходячи з дому. А щоб дитині не було нудно, викладачі використовують цікаві вправи, які перетворюють процес навчання на гру.

Для менеджерів і підприємців онлайн-уроки — це додаткова практика робочих дзвінків. Англійська по скайпу дозволяє відчувати себе більш впевнено при робочих Skype або Zoom-дзвінках, адже ви звикаєте до такого формату і починаєте краще розбирати англійське мовлення.

Необхідний мінімум обладнання

Ось він: 

  • ноутбук або комп’ютер
  • підручник
  • якісне Інтернет-з’єднання

Онлайн-заняття дозволяють робити нотатки в цифровому вигляді, тож ви точно їх не загубите. Деякі курси пропонують онлайн-версії підручників, щоб він завжди був у вас під рукою. А для додаткової практики англійської ви можете користуватися фірмовим застосунком або платформою, до якої вас підключають мовні школи.

І ще. Подбайте, щоб вас ніщо і ніхто не відволікав під час занять. Знайдіть собі затишний тихий куточок і відгородіться від усього на ці дві години. Так ви не будете гальмувати свій власний прогрес, а викладачеві не доведеться терпляче чекати, поки ви розберетеся зі своїми особистими справами.

Можливості і переваги програм навчання по Skype

Англійська по скайпу в Україні складається з тих самих програм, що і аудиторний формат. Курси пропонують як індивідуальне, так і групове навчання онлайн.

Якщо ви вчите англійську для себе, для подорожей або для підтримання рівня, ви можете обрати стандартний курс. Тут ви вивчите лексику на різні теми, познайомитеся з рядом граматичних конструкцій і відточите все 4 мовні навички: читання, говоріння, письмо та аудіювання.

Якщо англійська по скайпу актуальна для вас в діловому плані, обирайте бізнес-курс англійської. Тут буде тематична лексика і граматика, що використовується для ділової комунікації.

Розмовна англійська підходить тим, хто хоче навчитися без проблем спілкуватися з носіями. Вчитель англійської по скайпу зосереджує увагу саме на практиці говоріння, відсуваючи на другий план письмо і читання. На цьому будуються комунікативні методики, в тому числі й Callan. Для розмовного курсу англійська з носієм мови по скайпу — оптимальний вибір, адже від нейтіва ви дізнаєтеся купу виразів, які зроблять вашу мову більш живою.

Вчити англійську з нуля теж можливо по Skype. Але, як ми вже говорили раніше, віддавайте перевагу українським викладачам, які, в разі чого, зможуть перекласти особливо складні слова і правила на вашу рідну мову.

І остання популярна програма — англійська по скайпу для дітей. Викладачі використовують додаткові навчальні матеріали, щоб зацікавити дітей у вивченні англійської. Багато ігрових форматів навчання також простіше реалізувати онлайн.

Скільки коштує заняття з англійської по скайпу

Вартість онлайн-курсу трохи дешевше, ніж заняття в школі. 

Зрозуміло, що в різних школах різні ціни. Але маленька примітка для тих, хто думає, чи варто обирати заняття з англійської по скайпу: ціна буде нижче, а економія більше завдяки відсутності витрат на проїзд та каву. 

В середньому, за заняття в групах вас попросять платити 1700-2300 грн на місяць. 

Індивідуальні заняття будуть дорожчими — від 280 до 400 грн за урок, що орієнтовно становить 2500-3600 грн на місяць (графік 2 уроки на тиждень).

Для порівняння, за оффлайн-уроки ви будете платити від 1800 грн/місяць за групові заняття і 2600 грн/місяць за індивідуальні заняття.

Загалом, можемо зробити висновок: якщо заняття англійською по скайпу — ціна менша на 100-200 грн, економія більше, так як не потрібно витрачатися на транспорт, а ефект може бути навіть краще.

Make your choice.

ВІДГУКИ

Відгуки про вивчення англійської по скайпу

Марія, м.Київ

Ніколи не любила заняття онлайн — мені здавалося, що так складніше зосередитися на матеріалі, та й викладач менше контролює студентів. Але мені потрібно було через місяць їхати у відрядження, тому довелося перейти на віддалене навчання. Спочатку було складно, але згодом я вникнула і настільки надихнулася онлайном, що тепер не хочу повертатися назад в клас!
Викладачі дуже уважні, не пропускають жодної моєї помилки, підказують і направляють у правильне русло. Все, як у школі, тільки тепер я сиджу у себе вдома на дивані)))
Дуже задоволена!

Сергій, м.Львів

Заняття по Skype мені запропонувала дружина. В нас дуже багато роботи та зовсім немає часу їздити до школи. А вчити англійську треба. Тож ми вирішили займатися разом у форматі онлайн.
Друзі порадили школу за методом Каллан — Smile. Я був дуже вражений підхідом викладачів, які обов’язково допоможуть, якщо в тебе щось не виходить. Тож тепер у нас ввечері вже традиція, ми сідаємо перед ноутбуком та на півтори години занурюємось в англійську. Викладачі дуже приємні та відкриті, в мене враження наче ми спілкуємось з нашими гарними знайомими. За три місяці ми навчилися більш впевнено спілкуватися англійською в реальному житті.
Дуже рекомендую!

Олеся, м.Чернігів

Я займалася за методом Callan в офісі Smile і дуже звикла до такого формату. Але потім мені довелося переїхати. Я вирішила спробувати заняття по скайпу. Не очікувала, що якість уроків збережеться і у віддаленому форматі. Методика дуже цікава, атмосфера на уроці крута і все це збереглося на онлайн-заняттях. Викладачі привітні, уважні. Через те, що викладачі завжди говорять одночасно з тобою, я боялася, що це буде сильно заважати в онлайн-форматі. Але я помилилася — мені завжди дають відповісти і паралельно підказують відповідь, якщо я десь загаялася. При цьому я зовсім не відволікаюся!
Тепер для мене поговорити на елементарні теми не важко — я вважаю, це велика перемога!

Залишити відгук