Онлайн-школа англійської для дітей

За методом Callan

Callan method

Карантин 2020 року показав, що віддалені уроки — цілком реальний формат для дітей. Нехай багато викладачів не були готові до такого повороту, з часом школам вдалося організувати ефективне онлайн-навчання для всіх класів.

Англійська для дітей онлайн — один з форматів навчання, який пропонують мовні курси. Це зручно, це якісно, це безпечно — особливо в реаліях коронавірусу.

Якщо ви плануєте записати дитину на курси, але ще не визначилися з форматом, сьогодні ми детально розповімо про онлайн-навчання, яке не втрачає своєї популярності.

Спробувати безкоштовно
Group courses background
Онлайн-школа англійської для дітей

Курси англійської для дітей онлайн: синопсис

Навчання дітей має безліч нюансів. Так, дітям складніше концентруватися на роботі, ніж дорослим. Через це батьки вважають, що онлайн-курс англійської для дітей — заздалегідь невдалий варіант. Адже якщо діти бавляться і порушують дисципліну в класі, дистанційне навчання і зовсім розв’яже їм руки, так?

Не зовсім.

Дистанційні уроки — це ті ж самі уроки, з викладачем, завданнями і суворою дисципліною. Є ряд правил, яким діти повинні слідувати. Наприклад, не можна відключати камеру під час заняття, якщо викладач сам не дасть таку вказівку. Напевно під час онлайн-занять хтось із дорослих буде вдома, а отже, дитина вже не зможе вести себе так вільно, як їй хотілося б. Раптом мама або тато почують? 🙂

Тому англійська для дітей по скайпу іноді може бути навіть більш ефективним заходом, ніж заняття в класі. Це не розвага, де можна підключитися до уроку і далі займатися своїми справами. Викладач контролює залученість кожної дитини і, якщо щось пішло не так, повідомляє про це батькам.

Англійська для дітей онлайн будується за тією ж структурою, що й аудиторний урок. Діти підключаються, обмінюються вітаннями, проходять невеликий розігрів і розпочинають повторення старого матеріалу і вивчення нового. Багато мовних шкіл пропонують онлайн-платформи для додаткової практики англійської. Платформи містять цифрову версію підручника, вправи на відпрацювання лексики, граматики і вимови, аудіозаписи. Таким чином, курс англійської для дітей онлайн стає більш насиченим і значно прискорює прогрес. Звичайно, за умови, що дитина буде виконувати всі задані вправи.

Переваги онлайн-викладання англійської дітям від Smile School

Callan-англійська для дітей онлайн — це заняття в невеликих групах від 3 до 6 осіб. Так викладач може краще контролювати прогрес кожного маленького студента і ефективніше організовувати роботу цілого класу.

На початку уроку викладач дзвонить кожному студенту і об’єднує їх в конференцію. З перших хвилин заняття Callan-викладач приковує увагу дітей до себе, створюючи атмосферу залученості в загальну справу. 

Англійська онлайн для дітей за методом Callan з самого початку привчає дітей до певних правил. Кожна дитина розуміє, що її можуть запитати в будь-який момент, а тому вона повинна уважно слухати все, що говорить викладач та її одногрупники. Так як діти активно взаємодіють з викладачем на уроці, їм не стає нудно, а отже, вони сконцентровані на роботі.

Smile — онлайн-школа англійської для дітей, де заняття проводять як українські фахівці, так і носії мови. Програма заснована на комунікативному методі — тобто, діти вчаться говорити англійською, а не тільки розуміти її. 

Загалом курс включає 6 рівнів: з нуля і до впевненого А2. Після закінчення останнього 6-го рівня дитячих курсів студенти можуть продовжити навчання на дорослих курсах, починаючи з 4-го рівня.

Як влаштовані заняття

Онлайн-курс англійської для дітей за методом Callan ґрунтується на постійних повтореннях. Але не хвилюйтесь, що вашій дитині буде нецікаво: постійні діалоги, висока швидкість мовлення і динамічні вправи не дадуть скучити.

На заняттях робиться акцент на якість, а не на кількість пройденого матеріалу. Якщо група «плаває» в питаннях граматики або не знає більшість слів, які вони вивчали на попередніх уроках, викладач не йде далі, а присвячує більше часу заповненню прогалин в знаннях. 

Як і на аудиторних заняттях, англійська для дітей по скайпу повністю занурює дітей у мовне середовище. Діти постійно чують англійську мову, звикають до її швидкого темпу і самі вчаться говорити як носії мови. З першого разу дітям складно зрозуміти все, що говорить викладач. Однак з часом шок від інтенсивної методики проходить, мовний бар’єр руйнується, і діти спокійно ведуть діалог з викладачем, використовуючи вивчені слова і конструкції.

Callan-англійська для дітей онлайн — це 50-хвилинне заняття, де 70% часу приділяється розмовній практиці. Крім цього, діти вчаться самостійно будувати питання, читати і писати англійською, а також підтримувати просту розмову і працювати в групах.

Яке необхідно обладнання

Онлайн-школа англійської для дітей висуває стандартну вимогу: наявність комп’ютеру з камерою або ноутбуку та хороше Інтернет-з’єднання. Додаткові матеріали складаються з підручників та онлайн-платформи. Диктанти діти можуть писати на комп’ютері або на спеціальній навчальній платформі.

Кожна онлайн-школа англійської мови для дітей проводить заняття на тій платформі, яку вважатиме найбільш комфортною. Серед найпопулярніших — Google Classroom, Zoom, Skype, Teams. Вам потрібно зареєструвати обліковий запис і надати дитині доступ до неї, повідомивши логін і пароль. Ви також можете самостійно авторизуватися і допомогти дитині підключитися до заняття.

Англійська для дітей онлайн вимагає тиші і повної концентрації на уроці. Тому забезпечте дитині тихе і спокійне місце, де її ніщо б не відволікало весь час заняття.

Програми навчання англійської онлайн для дітей

Крім різних форматів — онлайн, оффлайн, індивідуальні та групові заняття — мовні школи пропонують різні програми навчання. Найпопулярніші — стандартні курси і курс-інтенсив. І ті, й інший враховують рівень дитини.

Найчастіше групи поділяються за такими рівнями:

  • Starter <A1 — для дітей, що вивчають англійську з нуля
  • А1 — для дітей, що вже трохи знають англійську
  • >A1-A2 — для дітей, що володіють базовим рівнем англійської 

Крім цього, онлайн-курс англійської для дітей поділяється за віком. Як правило, групи формуються так:

  • 5-7 років
  • 7-10 років
  • 10-13 років

Перед стартом навчання діти в обов’язковому порядку проходять тестування на визначення рівня. Відштовхуючись від віку дитини, її знань і відповідного графіку, адміністратор підбирає оптимальну групу.

Що дасть онлайн-школа англійської для дітей

Здавалося б — якщо англійську викладають в школі, навіщо витрачати час і гроші на курси?

Але заняття в мовній школі значно відрізняються від шкільних.

По-перше, ви отримуєте гарантовану якість навчання. Всі викладачі, які ведуть онлайн-курс англійської для дітей мають кваліфікацію і міцний досвід. Вони постійно проходять курси професійного розвитку, що дозволяє їм не стояти на місці і вигідно відрізнятися від своїх колег.

По-друге, онлайн-школа англійської для дітей володіє безперечною перевагою: всі діти проходять навчання в компактних групах. Максимальна кількість учнів — 6. З цієї причини викладач може приділити достатньо уваги і знайти індивідуальний підхід до кожної дитини.

По-третє, онлайн-англійська для дітей — це не тільки вивчення мови, а й необхідний досвід роботи з популярними платформами, що в майбутньому стане дітям в нагоді.

По-четверте, програми мовних курсів відрізняються від звичних шкільних. Вони включають більше креативних завдань і видів діяльності, а також дозволяють дітям відчути себе справжніми native speakers. Все це позитивно впливає на інтерес до вивчення мов.

Крім перерахованого вище, онлайн-курс англійської для дітей подарує дитині нові знайомства, нових друзів і нові враження.

Вартість онлайн-навчання англійської

Мінімальна ціна за онлайн-урок англійської стартує від 150 грн. Якщо ми говоримо про графік 2 заняття на тиждень, сума за групові курси в місяць виходить 1200 грн.

Школи, що проводять заняття з носіями мови, можуть ставити цінник вище — від 1800 грн на місяць.

Ціна курсу англійської для дітей залежить ще від часу проведення занять. Так, ранкові та вечірні уроки коштуватимуть дорожче, ніж денні. За заняття на вихідних вам також доведеться заплатити трохи більше, ніж в будні.

Прайс враховує і формат навчання — в групах чи тет-а-тет. Ціна за індивідуальні заняття вище — від 200 грн за урок. Таким чином, виходить близько 1600 грн на місяць. Ціна курсу англійської для дітей за незвичайною методикою, наприклад, Callan, обійдеться вам в 2250 грн.

Майже кожні курси надають можливість взяти участь в пробному уроці. За додаткову плату або безкоштовно — залежить тільки від школи, але в будь-якому випадку ми рекомендуємо цю практику перед підписанням договору. Пробний урок покаже, чи підходить вашій дитині саме ця школа, наскільки сподобалася методика і наскільки комфортно їй займатися саме на цьому рівні.

Підводячи підсумок, можна помітити, що в цілому вартість онлайн-навчання англійської не надто відрізняється від дорослих курсів.

ВІДГУКИ

Відгуки батьків про онлайн-навчання

Людмила, м.Київ

Моєму синові 8 років, довго думала варто чи не варто записувати його на курси, адже ціна немаленька. Та й це дитина, чи буде їй цікаво займатися на курсах англійської. Я вам скажу — варто, безумовно варто. Дитина після уроків з великим бажанням ходить на курси. Заняття цікаві, залучають. Вже й сама думаю записатися на навчання в школу SMILE.

Оксана, м.Київ

Записала на курси сина. Підліток, характер ще той. За 4 місяці занять оцінки в технікумі покращилися. На заняття ходить із задоволенням, почав відвідувати розмовні клуби, що також проходять в школі SMILE. Йому дуже подобається, дякую викладачам та школі. Ви кращі!

Валентин, м.Київ

Дуже хороша школа! Всього за півтора місяці син став набагато краще говорити англійською. Тепер можу без побоювань відправити його до США на літні канікули.

Залишити відгук