Бізнес-англійська: онлайн-курс

За методом Callan

Callan method

Яку ситуацію ми спостерігаємо зараз в діловому світі? Головні офіси топових компаній базуються в штатах, Канаді, Німеччині, Англії. Розвиток технологій спровокував стрімке зростання популярності IT-сфери, яка також знаходиться під впливом США, а отже, від фахівців потрібно знання англійської мови. Для продуктивного співробітництва із західними компаніями необхідно вміти грамотно проводити переговори англійською. Тож якщо ви серйозно націлені на професійні звершення і кар’єрний зліт — без англійської не обійтися.
Бізнес-курс англійської мови онлайн орієнтований на людей, які хочуть комфортно відчувати себе в діловому середовищі. У цій статті ми поговоримо про ділову англійську, дистанційну форму навчання і переваги онлайн-уроків англійської за методом Callan.
Поїхали.

Спробувати безкоштовно
Group courses background
Бізнес-англійська: онлайн-курс

Онлайн-курс ділової англійської: для кого він

Як ми вже згадали раніше, бізнес-англійська — це курс, розроблений конкретно під потреби ділового середовища. Тут вам не доведеться витрачати багато часу на обговорення загальних тем, на кшталт «Як запитати дорогу в центр міста» або «Як зробити замовлення в ресторані».

Бізнес-курс англійської мови онлайн познайомить вас із ключовими фразами та висловами, які використовуються в діловому середовищі. Ви навчитеся правильно складати резюме, проходити співбесіду, активно брати участь в робочих зборах і підтримувати small talks з колегами. Онлайн-курси ділової англійської також допоможуть вам набути впевненість у спілкуванні з носіями мови через Zoom або Skype. Ідеальна підготовка, якщо вам потрібно пройти співбесіду онлайн або ваша робоча рутина включає регулярні телефонні розмови з іноземними партнерами.

Онлайн-курс ділової англійської також буде корисним для студентів старших курсів, що виявили бажання вивчати англійську в контексті робочих питань. Знання ділової англійської додасть вам плюсів і, безперечно, стане вашою перевагою на тлі інших кандидатів.

Переваги онлайн-викладання бізнес-англійської від Smile School

Smile School пропонує вивчення бізнес-англійської за методом Callan. Онлайн-курси ділової англійської — це занурення в англомовне середовище в контексті робочих моментів.

Заняття проводять українські викладачі та носії мови. Щоб навчання було максимально ефективним, всі викладачі, які проводять бізнес-курс англійської мови онлайн, пройшли спеціальну підготовку. Це дозволяє їм трішки краще розбиратися в бізнес-процесах, графіках і необхідній лексиці.

Заняття з носіями мови дозволяють позбутися мовного бар’єру і попрактикуватися вести діалог в режимі онлайн. Така практика позитивно позначиться на виконанні ваших робочих завдань. Бізнес-англійська онлайн — це курс, що навчить вас говорити швидко, як native speaker, і допоможе позбутися страху вступити в діалог з англомовним співрозмовником. Крім того, ви навчитеся проводити презентації, працювати з графіками і грамотно викладати свої думки, використовуючи бізнес-лексику.

Як проходить бізнес-англійська онлайн за методом Callan

За структурою заняття курсу мало чим відрізняються від традиційної методики. Головна відмінність полягає в кількості граматики, специфічній лексиці і професійних завданнях, які спрямовані на відпрацювання отриманих знань.

Викладачі презентують лексику, пояснюючи її значення виключно англійською. З цієї причини бізнес-англійська онлайн вивчається тільки з рівня В2 (Stage 9). Після презентації починається відпрацювання матеріалу: викладач двічі ставить питання, не сповільнюючи темп мови, а потім допомагає студенту відповісти. Щоб розговорити студента, викладач не тисне на нього, змушуючи просто повторювати за ним, а підтримує і спрямовує, підказуючи слова, які студент міг забути.

Онлайн-школа бізнес-англійської мови забезпечує комфортне та stress-free навчання. Курс не містить нових складних граматичних конструкцій, адже в діловій англійській найчастіше використовуються прості конструкції, тому мета навчання — довести їх вживання до автоматизму.

На початку і в кінці заняття студенти самостійно ставлять питання один одному, використовуючи вивчений матеріал. Так викладач перевіряє, наскільки добре вони запам’ятали слова і наскільки правильно зрозуміли значення.

Всі помилки викладач виправляє одразу, на контрасті надаючи студенту неправильний і правильний варіант.

Курси ділової англійської онлайн: варіанти програм навчання

Якщо ви хочете вивчати ділову англійську за методом Callan, ви повинні переконатися, що ваш рівень володіння англійською мовою — не нижче Upper-Intermediate (В2). В іншому випадку, вам може бути складно засвоїти програму курсу на належному рівні.

Іноді онлайн-школа бізнес-англійської мови пропонує діловий курс вже з початкового рівня А2. Там ви будете вивчати найпростіші конструкції і часи типу Present Simple, а також способи їх вживання в бізнес-контексті.

Перш ніж вибирати мовну школу, визначитеся, для чого конкретно вам потрібна ділова англійська. Якщо ви працюєте з іноземними клієнтами та спілкуєтеся з ними в усній формі, вам підійде комунікативна методика навчання. Бізнес-англійська онлайн за такою методикою буде робити акцент на те, щоб розговорити вас, приділяючи менше часу читанню та письму.

Якщо ж ви більше зосереджені на бізнес-листуванні, віддавайте перевагу класичній методиці, де всі 4 навички збалансовані. Тут ви однаково будете покращувати навички говоріння, читання, письма та аудіювання.

Необхідна якість Інтернету і обладнання

Бізнес-англійська онлайн буде комфортною та ефективною тільки в тому випадку, якщо ви подбаєте про якість Інтернет-з’єднання. Постійні перебої, зависання картинки і затримка звуку тільки будуть красти ваш час, який ви могли б присвятити вивченню мови. Тому Інтернет без перебоїв — must-have для дистанційного навчання.

Бізнес-англійська онлайн також не терпить відволікань і неуважності. Тож якщо у вас є звичка переводити увагу на сторонні справи під час уроку — саме час позбутися неї. Комунікативні методики вимагають вашої постійної уваги і захопленості. Інакше ви ризикуєте опинитися в ситуації, коли викладач ставить вам питання, а ви його прослухали або неправильно відповіли через неуважність. Таке несерйозне ставлення точно не піде на користь ані вашому навчанню, ані вашій кар’єрі.

Крім Інтернету, щоб вивчати бізнес-англійську онлайн вам потрібно мати комп’ютер/ноутбук/телефон, камеру і навушники з мікрофоном. Під час занять викладач і студенти повинні добре бачити і чути один одного.

Ось, в принципі, і все.

Що дасть онлайн-курс бізнес-англійської

Ми зібрали головні переваги в один список, і ось що у нас вийшло:

  • Ви зможете наблизити своє кар’єрне зростання
  • Ви відкриєте нові перспективи у своєму професійному житті
  • Роботодавці будуть частіше віддавати перевагу вашій кандидатурі
  • Онлайн-курс ділової англійської забезпечить практику роботи із застосунками і платформами на зразок Google Classroom, Zoom і Skype, які використовуються для робочих дзвінків
  • Ви зможете проходити англомовні курси підвищення кваліфікації, що є більш престижними та інформативними
  • У вас з’явиться шанс більше подорожувати по робочих питаннях або навіть переїхати в іншу країну
  • Ваша ставка автоматично стане вище — хороші фахівці зі знанням англійської цінуються на вагу золота

Начебто нічого не забули 🙂 У вас також можуть бути свої варіанти, але підсумок один: англійська в діловій сфері надзвичайно важлива і потрібна.

Бізнес-англійська онлайн: яка вартість

Ціна дистанційних уроків ділової англійської залежить від часу і формату занять — індивідуально або в групі.

Якщо ви вирішили займатися в групі, то врахуйте, що максимальна кількість людей не повинна перевищувати 10 осіб. Оптимальне число студентів для бізнес-курсу — 5-6. Мінімальна ціна за групові заняття стартує від 1200 грн/місяць, із графіком 2 заняття на тиждень. Деякі курси ділової англійської онлайн пропонують уроки по ціні 550 грн/заняття, що, при тому ж графіку 2 заняття на тиждень, обійдеться вам в 4400 грн/місяць.

Smile School проводить навчання бізнес-англійської за ціною 1710 грн/місяць (2 заняття на тиждень) або 1890 грн/місяць (3 заняття на тиждень).

Індивідуальні заняття коштуватимуть дорожче — приблизно від 2000 грн/місяць.

ВІДГУКИ

Відгуки наших студентів

Владислав, м.Київ

Smile School – школа в яку дійсно хочеться ходити і повертатися знову і знову! Завдяки школі я зрозумів, що англійську можна вчити без насильства над собою, а із одним тільки задоволенням!

Руслан, м.Київ

Smile School – це дійсно перша школа англійської, яка «змусила» мене говорити. Класні викладачі, цікаві заняття, після кожного заняття – настрій просто супер. Всім раджу сходити, спробувати методику Каллана на собі!

Аліна, м.Київ

В школі займаюся декілька місяців! Школа супер і викладачі професіонали з великим запасом терпіння, до кожного студента на занятті індивідуальний підхід. Ідеальне співвідношення ціни і якості. Школу рекомендую!!

Надя, м.Київ

Після місяця навчання я залишилася в повному захваті! Методика дуже цікава, викладачі дуже відкриті і привітні, атмосфера на уроці крута. Ніколи не думала, що з таким нетерпінням буду чекати на заняття англійською, але це сталося.

Залишити відгук