Англійська інтенсив онлайн — швидкі курси англійської мови

За методом Callan

Callan method

Що ми хочемо? — Говорити англійською як нейтів!

Коли ми це хочемо? — Прямо зараз!

Ми не можемо вивчити іноземну мову за лічені хвилини. Але на щастя, ми можемо значно скоротити час, що втрачаємо на його вивчення. І на допомогу до нас приходить прискорений курс англійської мови онлайн.

Про те, що це, для кого це і що для цього потрібно — читайте в нашій статті.

Спробувати безкоштовно
Group courses background
Англійська інтенсив онлайн — швидкі курси англійської мови

Інтенсивне онлайн-навчання англійської — це … 

Курси англійської інтенсив

…можливість побачити результат вже за короткий термін. Ситуація, знайома кожному: вчиш, вчиш цю англійську, витрачаєш на це місяці, але як і раніше без помилки не можеш зв’язати і пару слів.

Англійська інтенсив скорочує термін, за який ви можете прокачати свій рівень мови, а англійська інтенсив онлайн курс робить це ще й в більш комфортній обстановці — скажімо, у вас вдома. Такі курси будуть справжньою знахідкою для людей, яким потрібно поліпшити свої знання тут і зараз: для складання іспиту, проходження співбесіди або переїзду за кордон. Прискорений курс англійської мови онлайн дозволяє заговорити англійською вдвічі швидше, ніж якби ви ходили на звичайні курси. Перевірено: студенти, що проходили навчання з нуля, за 1,5-2 місяці зростали до міцного рівня А2. Тобто, знали основи англійської і спокійно могли, наприклад, подорожувати за кордон без страху заблукати в аеропорту.

У чому весь фокус?

Програма інтенсиву більш насичена. Набагато більш насичена. Інтенсивне онлайн-навчання англійської не дасть вам шансу байдикувати: заняття проходять щодня або 4-5 разів на тиждень, а тривають від 1,5 до 4 годин, в залежності від школи. Тож ви з надлишком отримаєте розмовну практику та швидше звикнете до темпу англійської мови. 

Англійська інтенсив онлайн-курс: переваги від Smile School

Інтенсивний курс англійської мови

Школа Smile пропонує інтенсивний курс за методом Callan. Він відрізняється від стандартного курсу кількістю занять, а отже, кількістю практики, яку ви отримуєте. 

За допомогою інтенсивного онлайн-навчання англійської студенти закінчують Callan-рівні в 2 рази швидше, в порівнянні зі звичайним курсом. Англійській приділяється до 10 годин на тиждень. Це дозволяє швидше подолати мовний бар’єр, звикнути до швидкого темпу англійської мови і вивчити основні структури, які вживаються в розмовній англійській. Таким чином, ви підвищуєте рівень з нуля до А2 в максимально стислі терміни.

Англійська інтенсив онлайн курс за методом Callan проводиться в групах до 9 студентів. Ви обираєте свій комфортний графік: 3, 4 або 5 занять на тиждень. Графік 3 заняття на тиждень — це 100-хвилинні заняття, в той час як 4 або 5 занять на тиждень тривають по 50 хвилин.

Для інтенсивного онлайн-навчання англійської ми підібрали сертифікованих українських викладачів та носіїв мови. Кожен з них проходив спеціальну підготовку, щоб правильно використовувати Callan-метод в роботі з групою. А щоб ви не звикали до вимови однієї людини, викладачі чергуються на кожному занятті.

Як проходить онлайн-урок

Онлайн інтенсив з англійської мови

Якщо ви вже знайомі з методом Callan, і вас цікавить англійська інтенсив — онлайн-курс не дуже відрізняється від класичного за структурою занять. Усній частині приділяється 70% часу уроку, адже основна мета методу — навчити студента говорити. Решта часу розподіляється між частинами Читання, Письмо і Самостійна побудова питань.

Все, що від вас вимагається — приділити до 1,5 години в день вивченню мови і не пропускати уроки. В іншому випадку прискорений курс англійської мови онлайн не дасть бажаних результатів, адже, як відомо, примхлива англійська не терпить перерв.

На початку уроку викладач підключає студентів до конференції в Skype. Привітання допомагає перевірити якість зв’язку, а щоб трохи розігріти групу, викладач просить студентів поставити один одному запитання, використовуючи конкретне слово з попереднього уроку. Англійська інтенсив онлайн-курс не виключає і класичної частини Callan-методу: revision, або повторення. Студенти освіжають в пам’яті вивчений матеріал і заповнюють прогалини в знаннях.

Через 20 хвилин викладач робить паузу на читання і письмо, після чого повертається до усної частини. Студенти вивчають порцію нових слів, практикують їх, а в кінці заняття намагаються поставити один одному або викладачеві запитання вже з новою лексикою.

На наступному занятті все повторюється.

Інтенсивне онлайн-навчання англійської дозволяє зробити паузи між заняттями менше, тобто, шанси забути матеріал практично нульові.

Варіанти інтенсивних програм онлайн-навчання англійської

Інтенсив онлайн англійська мова

Ви приходите до школи і повідомляєте про своє бажання записатися в групу інтенсив. Нічого складного, але є одна проблема. Для вашого комфортного навчання адміністратор зобов’язаний визначити ваш рівень володіння англійською мовою. За загальноприйнятою системою CEFR існують такі рівні знання англійської:

 • Beginner A1
 • Elementary A2
 • Intermediate B1
 • Upper-Intermediate B2
 • Advanced C1
 • Proficient C2

Callan-метод включає 12 рівнів. Їх відповідність з традиційними рівнями виглядає так:

 • Stages 1-4 — > A1-А2
 • Stages 5-6 — B1
 • Stages 7-8 — B2
 • Stages 9-11 — C1
 • Stage 12 — C2

Перед тим, як ви приступите до інтенсивного онлайн-навчання англійської, адміністратор визначить ваш рівень і запише вас до відповідної групи. Якщо матеріал виявиться занадто легким для вас, ви можете попросити перевести вас на більш високий рівень.

Необхідний мінімум для онлайн-занять

Must-have для того, щоб записатися на Англійський інтенсив онлайн-курс — це комп’ютер або смартфон зі стабільним Інтернет-з’єднанням, а також тихе приміщення, де ви можете залишитися наодинці зі своїм заняттям англійської.

Дистанційне навчання дозволяє не їздити до офісу школи і займатися де завгодно: вдома, в обідню перерву на роботі, в парку, біля озера, в кафе. Головне щоб ніхто вас не відволікав і ніщо не заважало навчальному процесу.

І, авжеж, без хорошого Інтернету нікуди. В іншому випадку заняття не підуть вам на користь, зате неабияк будуть псувати ваші нерви.

Що дасть інтенсивний онлайн-курс англійської

Інтенсив онлайн англійська мова

Проходження інтенсивного курсу англійської — це повна активізація ваших знань. Не будемо приховувати: навчальний процес не здасться вам приємним і спокійним. Інтенсив вимагає повної віддачі, проте й результат виявиться вартим.

Прискорений курс англійської мови онлайн дозволить вам з головою зануритися в англомовне середовище, адже майже кожен день ви будете чути цю мову і розмовляти нею. Callan-заняття проходять в режимі питання-відповідь. Якщо ви застопорилися і не можете відповісти самостійно, викладач завжди допоможе і підкаже наступне слово або фразу. А через те, що ви отримуєте до 10 годин розмовної практики на тиждень, ви швидше звикаєте до англійської і починаєте будувати речення без сторонньої допомоги.

Англійська інтенсив онлайн-курс — це ідеальний вибір для людей, які потребують швидкого і якісного вивчення мови. Ви зможете значно скоротити час навчання і відпрацюєте розуміння усної англійської мови.

Крім усього іншого, англійська з носієм мови по скайпу допоможе вам в короткі терміни підготуватися до співбесіди або ділової онлайн-зустрічі з іноземними партнерами.

Однак майте на увазі: інтенсивний курс не навчить вас за один тиждень говорити англійською як носій. Але він допоможе вам структурувати свої знання мови і побороти мовний бар’єр значно швидше.

Ціна онлайн-навчання

Онлайн англійська інтенсивний курс

Через більш насичену програму і графік, ціна прискореного онлайн-навчання англійської мови буде трохи вище класичного курсу.

Мінімальна ціна стартує від 1800 грн на місяць — тобто, 16 занять, при графіку 4 заняття на тиждень. Школа Smile пропонує кілька варіантів навчання:

 • 3 заняття на тиждень по 100 хвилин за ціною 1890 грн/місяць
 • 4 заняття на тиждень по 50 хвилин за ціною 1800 грн/місяць
 • 5 занять на тиждень по 50 хвилин за ціною 1890 грн/місяць

Інтенсивний курс може коштувати дорожче в інших школах. Наприклад, на деяких курсах (при графіку 5 занять на тиждень по 80 хвилин) проводиться онлайн-навчання англійської мови інтенсив за ціною 4900 грн/місяць. А деякі пропонують інтенсивний курс, що триває 2 місяці і включає 32 заняття, за 6400 грн.

Можна знайти і більш бюджетні варіанти. Але завжди звертайте увагу на програму і якість курсу. Занадто низька ціна онлайн-навчання англійської мови інтенсив може свідчити про низьку якість. Почитайте відгуки, відвідайте пробне заняття, познайомтеся зі студентами, які вже проходили цей курс. І пам’ятайте — ціна не завжди є показником якості.

ВІДГУКИ

Відгуки про навчання наших студентів

Ольга Снегирева
Ольга Снегирева

Рекомендую школу английского языка Смайл на основе системы обучения Callan Method как уникальную возможность наконец-то научиться говорить и слышать английскую речь. В отличие от других систем обучения этот Метод работает! Обязательно советую  попробовать на личном опыте. Отельный лайк за возможность обучаться онлайн! И спасибо всем преподавателям школы!

Марина Слободяник
Марина Слободяник

Долго искали школу для изучения английского языка, так как надо была школа для итальянца и украинки) и решили попробовать Smile School. Мы не ошиблись! Пришли в школу со знанием на уровне: My name is Marina))), а сейчас свободно смотрим фильмы, общаемся и читаем книги на английском! Также полностью пропал страх разговаривать на иностранном языке, при чем не только на английском))) Прекрасная школа с профессионалами, которые любят то, что делают и учат этому других! Рекомендуем всем!!!!

Анна Аниченко
Анна Аниченко

Очень понравилась методика Callan и повторения пройденного материала, так как память у меня не очень – мне был очень интересен этот метод, главное – работает! Я посещаю онлайн уроки по бизнес английскому и хочу сказать, что слова мы действительно используем в работе в американской компании, так что школа действительно мне помогает.

Ирина Тапкова-Гринштат
Ирина Тапкова-Гринштат

В  Smile School учусь около 5 лет. Сначала учила английский, потом испанский. Сейчас занимаюсь онлайн. Так, что у меня есть опыт занятий и в школе и онлайн. В силу того, что я занята и работаю сама онлайн, мне очень подходит то, что не трачу время на дорогу. Занятия прекрасно организованы, совсем не отличаются от занятий в школе. Более того, атмосфера домашняя, комфортная, семейная. Занятия идут без перебоев. Со стороны школы хороший интернет. Имея опыт обучения онлайн в этой школе, я также изучаю итальянский онлайн. Ведь не всегда есть возможность найти преподавателя в твоём городе, а так возможности расширяются. Это по поводу онлайн обучения. По поводу школы. Мне нравится метод обучения (Callan Method) – легко запоминаются слова. Если бы был такой метод обучения итальянскому, я бы тоже учила бы в этой школе. Собираюсь пройти все уровни испанского, английский прошла все 12 уровней. Ещё хотела сказать, что администрация работает очень гибко. Мы хотели пройти только повтор нескольких уровней и они нам предоставили такую возможность. Благодарю  Smile School за работу.

Татьяна Расюк
Татьяна Расюк

Могло бы быть все хорошо, но… все просто замечательно 🤗. Smile School  – отличная современная школа с очень милыми и внимательными ребятами-преподавателями, удобным графиком и довольно интересной методикой обучения  – Callan Method, когда ты практически весь урок болтаешь, хочешь того или нет🙂. При чем, что очень здорово, не постоянно с одним преподавателем, а с разными, что очень эффективно для разговорной практики, особенно для таких начинающих с нуля после 35 как была я, привыкшая с детства «sprechen – что вижу, то пою» 🙈. А еще бонус – нет домашних заданий! 💃 В общем, я очень довольна результатом при минимально прилагаемых усилиях из-за недостатка личного времени, а если еще “пыхтеть” самостоятельно, то результат будет 🔥! Школу рекомендую! 👍🏼 Удачи и процветания, Вам, Smile School! 🤗

Оксана Морозюк
Оксана Морозюк

Для мене онлайн навчання – це комфортно, адже не потрібно їхати кудись, щоб потрапити на заняття; онлайн навчання – це гнучкий підхід навчального процесу, тому що не потрібно переривати навчання через поїздки, відрядження. Також для мене онлайн навчання – це економія часу і коштів, так як не витрачається час на проїзд до школи.

Спробувати безкоштовно