Англійська інтенсив онлайн — швидкі курси англійської мови

За методом Callan

Callan method

Що ми хочемо? — Говорити англійською як нейтів!

Коли ми це хочемо? — Прямо зараз!

Ми не можемо вивчити іноземну мову за лічені хвилини. Але на щастя, ми можемо значно скоротити час, що втрачаємо на його вивчення. І на допомогу до нас приходить прискорений курс англійської мови онлайн.

Про те, що це, для кого це і що для цього потрібно — читайте в нашій статті.

Спробувати безкоштовно
Group courses background
Англійська інтенсив онлайн — швидкі курси англійської мови

Інтенсивне онлайн-навчання англійської — це … 

Курси англійської інтенсив

…можливість побачити результат вже за короткий термін. Ситуація, знайома кожному: вчиш, вчиш цю англійську, витрачаєш на це місяці, але як і раніше без помилки не можеш зв’язати і пару слів.

Англійська інтенсив скорочує термін, за який ви можете прокачати свій рівень мови, а англійська інтенсив онлайн курс робить це ще й в більш комфортній обстановці — скажімо, у вас вдома. Такі курси будуть справжньою знахідкою для людей, яким потрібно поліпшити свої знання тут і зараз: для складання іспиту, проходження співбесіди або переїзду за кордон. Прискорений курс англійської мови онлайн дозволяє заговорити англійською вдвічі швидше, ніж якби ви ходили на звичайні курси. Перевірено: студенти, що проходили навчання з нуля, за 1,5-2 місяці зростали до міцного рівня А2. Тобто, знали основи англійської і спокійно могли, наприклад, подорожувати за кордон без страху заблукати в аеропорту.

У чому весь фокус?

Програма інтенсиву більш насичена. Набагато більш насичена. Інтенсивне онлайн-навчання англійської не дасть вам шансу байдикувати: заняття проходять щодня або 4-5 разів на тиждень, а тривають від 1,5 до 4 годин, в залежності від школи. Тож ви з надлишком отримаєте розмовну практику та швидше звикнете до темпу англійської мови. 

Англійська інтенсив онлайн-курс: переваги від Smile School

Інтенсивний курс англійської мови

Школа Smile пропонує інтенсивний курс за методом Callan. Він відрізняється від стандартного курсу кількістю занять, а отже, кількістю практики, яку ви отримуєте. 

За допомогою інтенсивного онлайн-навчання англійської студенти закінчують Callan-рівні в 2 рази швидше, в порівнянні зі звичайним курсом. Англійській приділяється до 10 годин на тиждень. Це дозволяє швидше подолати мовний бар’єр, звикнути до швидкого темпу англійської мови і вивчити основні структури, які вживаються в розмовній англійській. Таким чином, ви підвищуєте рівень з нуля до А2 в максимально стислі терміни.

Англійська інтенсив онлайн курс за методом Callan проводиться в групах до 9 студентів. Ви обираєте свій комфортний графік: 3, 4 або 5 занять на тиждень. Графік 3 заняття на тиждень — це 100-хвилинні заняття, в той час як 4 або 5 занять на тиждень тривають по 50 хвилин.

Для інтенсивного онлайн-навчання англійської ми підібрали сертифікованих українських викладачів та носіїв мови. Кожен з них проходив спеціальну підготовку, щоб правильно використовувати Callan-метод в роботі з групою. А щоб ви не звикали до вимови однієї людини, викладачі чергуються на кожному занятті.

Як проходить онлайн-урок

Онлайн інтенсив з англійської мови

Якщо ви вже знайомі з методом Callan, і вас цікавить англійська інтенсив — онлайн-курс не дуже відрізняється від класичного за структурою занять. Усній частині приділяється 70% часу уроку, адже основна мета методу — навчити студента говорити. Решта часу розподіляється між частинами Читання, Письмо і Самостійна побудова питань.

Все, що від вас вимагається — приділити до 1,5 години в день вивченню мови і не пропускати уроки. В іншому випадку прискорений курс англійської мови онлайн не дасть бажаних результатів, адже, як відомо, примхлива англійська не терпить перерв.

На початку уроку викладач підключає студентів до конференції в Skype. Привітання допомагає перевірити якість зв’язку, а щоб трохи розігріти групу, викладач просить студентів поставити один одному запитання, використовуючи конкретне слово з попереднього уроку. Англійська інтенсив онлайн-курс не виключає і класичної частини Callan-методу: revision, або повторення. Студенти освіжають в пам’яті вивчений матеріал і заповнюють прогалини в знаннях.

Через 20 хвилин викладач робить паузу на читання і письмо, після чого повертається до усної частини. Студенти вивчають порцію нових слів, практикують їх, а в кінці заняття намагаються поставити один одному або викладачеві запитання вже з новою лексикою.

На наступному занятті все повторюється.

Інтенсивне онлайн-навчання англійської дозволяє зробити паузи між заняттями менше, тобто, шанси забути матеріал практично нульові.

Варіанти інтенсивних програм онлайн-навчання англійської

Інтенсив онлайн англійська мова

Ви приходите до школи і повідомляєте про своє бажання записатися в групу інтенсив. Нічого складного, але є одна проблема. Для вашого комфортного навчання адміністратор зобов’язаний визначити ваш рівень володіння англійською мовою. За загальноприйнятою системою CEFR існують такі рівні знання англійської:

 • Beginner A1
 • Elementary A2
 • Intermediate B1
 • Upper-Intermediate B2
 • Advanced C1
 • Proficient C2

Callan-метод включає 12 рівнів. Їх відповідність з традиційними рівнями виглядає так:

 • Stages 1-4 — > A1-А2
 • Stages 5-6 — B1
 • Stages 7-8 — B2
 • Stages 9-11 — C1
 • Stage 12 — C2

Перед тим, як ви приступите до інтенсивного онлайн-навчання англійської, адміністратор визначить ваш рівень і запише вас до відповідної групи. Якщо матеріал виявиться занадто легким для вас, ви можете попросити перевести вас на більш високий рівень.

Необхідний мінімум для онлайн-занять

Must-have для того, щоб записатися на Англійський інтенсив онлайн-курс — це комп’ютер або смартфон зі стабільним Інтернет-з’єднанням, а також тихе приміщення, де ви можете залишитися наодинці зі своїм заняттям англійської.

Дистанційне навчання дозволяє не їздити до офісу школи і займатися де завгодно: вдома, в обідню перерву на роботі, в парку, біля озера, в кафе. Головне щоб ніхто вас не відволікав і ніщо не заважало навчальному процесу.

І, авжеж, без хорошого Інтернету нікуди. В іншому випадку заняття не підуть вам на користь, зате неабияк будуть псувати ваші нерви.

Що дасть інтенсивний онлайн-курс англійської

Інтенсив онлайн англійська мова

Проходження інтенсивного курсу англійської — це повна активізація ваших знань. Не будемо приховувати: навчальний процес не здасться вам приємним і спокійним. Інтенсив вимагає повної віддачі, проте й результат виявиться вартим.

Прискорений курс англійської мови онлайн дозволить вам з головою зануритися в англомовне середовище, адже майже кожен день ви будете чути цю мову і розмовляти нею. Callan-заняття проходять в режимі питання-відповідь. Якщо ви застопорилися і не можете відповісти самостійно, викладач завжди допоможе і підкаже наступне слово або фразу. А через те, що ви отримуєте до 10 годин розмовної практики на тиждень, ви швидше звикаєте до англійської і починаєте будувати речення без сторонньої допомоги.

Англійська інтенсив онлайн-курс — це ідеальний вибір для людей, які потребують швидкого і якісного вивчення мови. Ви зможете значно скоротити час навчання і відпрацюєте розуміння усної англійської мови.

Крім усього іншого, англійська з носієм мови по скайпу допоможе вам в короткі терміни підготуватися до співбесіди або ділової онлайн-зустрічі з іноземними партнерами.

Однак майте на увазі: інтенсивний курс не навчить вас за один тиждень говорити англійською як носій. Але він допоможе вам структурувати свої знання мови і побороти мовний бар’єр значно швидше.

Ціна онлайн-навчання

Онлайн англійська інтенсивний курс

Через більш насичену програму і графік, ціна прискореного онлайн-навчання англійської мови буде трохи вище класичного курсу.

Мінімальна ціна стартує від 1800 грн на місяць — тобто, 16 занять, при графіку 4 заняття на тиждень. Школа Smile пропонує кілька варіантів навчання:

 • 3 заняття на тиждень по 100 хвилин за ціною 1890 грн/місяць
 • 4 заняття на тиждень по 50 хвилин за ціною 1800 грн/місяць
 • 5 занять на тиждень по 50 хвилин за ціною 1890 грн/місяць

Інтенсивний курс може коштувати дорожче в інших школах. Наприклад, на деяких курсах (при графіку 5 занять на тиждень по 80 хвилин) проводиться онлайн-навчання англійської мови інтенсив за ціною 4900 грн/місяць. А деякі пропонують інтенсивний курс, що триває 2 місяці і включає 32 заняття, за 6400 грн.

Можна знайти і більш бюджетні варіанти. Але завжди звертайте увагу на програму і якість курсу. Занадто низька ціна онлайн-навчання англійської мови інтенсив може свідчити про низьку якість. Почитайте відгуки, відвідайте пробне заняття, познайомтеся зі студентами, які вже проходили цей курс. І пам’ятайте — ціна не завжди є показником якості.

ВІДГУКИ

Відгуки про навчання наших студентів

Надя, м.Київ

Я дуже рада, що потрапила в школу англійської Smile. Тут я відчула, що таке справжня англійська мова, хоча до цього я вчила англійську більше десяти років. Тільки в Smile School я навчилася отримувати кайф від вивчення англійської.

Олеся, м.Київ

Дуже хороша школа. Відмінна, навіть так би сказала 🙂 Навчалася тут англійської мови з 1 по 12 рівень. Дуже вдячна за знання, які отримала. Рекомендую всім друзям, знайомим і всім-всім, хто хоче вивчити мову. Особливо, якщо мета – навчитися грамотно і вільно говорити, вам сюди. У цій школі Ви дійсно заговорите. У мене є з чим порівняти, і Смайл Скул, без сумнівів, гідний вибір!

Валерій, м.Київ

На заняттях в Smile School я кайфую! Навіть не знав раніше про те, що ось так от можна вивчати англійську мову і насолоджуватися цим. Дякую що надихнули на вивчення мови!

Спробувати безкоштовно