Курси англійської в Києві

за методом Callan

Callan method • Проведемо безкоштовний пробний урок
 • Пояснимо як працює Callan Methоd
 • Визначимо поточний рівень знань
 • Підберемо групу відповідного рівня
 • Запропонуємо різні формати навчання
 • Виберемо кращий курс для ваших потреб
 • Позбавимо від домашніх завдань
 • Підключимо до інтерактивної платформи

Adaptive image
Спробувати безкоштовно
Group Courses background
Adaptive image

Матеріал вивчений на одному занятті повторюється на наступних для запам’ятовування на більш тривалий термін. Завдяки постійній розмовній практиці та повторенням покращується вимова та швидкість мовлення.

Переваги

З нами ви захочете вчити англійську

Інтерактивні уроки і живе спілкування
Інтерактивні уроки і живе спілкування
70% заняття, присвячених прокачуванню навичок listening-speaking
70% заняття, присвячених прокачуванню навичок listening-speaking
Немає домашніх завдань
Немає домашніх завдань
Результат в 4 рази швидше
Результат в 4 рази швидше
Комфортний графік навчання
Комфортний графік навчання
Розмовна практика з іншими студентами свого рівня
Розмовна практика з іншими студентами свого рівня
Вигоди

Що ви зможете після курсу

РоботаBenefits thumbnail
Побороти страх спілкування англійською мовою з діловими партнерами;
Стати більш привабливою кандидатурою для роботодавця;
Вільно вести документацію і бізнес-листування англійською;
Проходити закордонні курси, спрямовані на професійний розвиток.
ХобіBenefits thumbnail
Дивитися популярні фільми / серіали в оригіналі і нічого не випустити через труднощі перекладу;
Підписатися на розсилку новин від зарубіжних джерел (наприклад, The New York Times);
Дивитися англомовні канали на YouTube і проходити закордонні курси;
Навчитися краще розбиратися у своїй улюбленій темі завдяки іноземним джерелам.
ПоїздкиBenefits thumbnail
Поринути в атмосферу міста, не відволікаючись на Google-перекладач;
Познайомитись з людьми і завести собі друзів за кордоном;
Не переживати з приводу вирішення побутових проблем (замовлення в ресторані, шопінг, громадський транспорт, дорога з і до аеропорту);
Відвідувати екскурсії і краще пізнати історію міста.
ОсвітаBenefits thumbnail
Краще підготуватися до семінарів / роботи / дипломної роботи завдяки англомовним джерелами;
Поїхати вчитися в іншу країну за обміном;
Взяти участь в студентській програмі Work & Travel;
Вступити до магістратури в один з іноземних ВНЗ.
image

  Записатися на безкоштовний урок
  Ознайомитися з Callan Method можна на безкоштовному пробному уроці
  Відгуки

  Наші випускники про нас

  Вікторія Шевель
  Вікторія Шевель
  Навчаюся у Smile school більше року. Пройшла вже 6 рівнів, почавши з 0 та з нульовими знаннями. Дуже цікавий і дієвий Метод навчання. Перевірено на собі у спілкуванні з англомовними людьми за кордоном, вдома. Сказати, що подобається, це майже нічого не сказати. Тому що викладачі високопрофесійні. Взагалі, колектив, адміністратори, налаштовані на позитив і результат. Сама назва Школи вже говорить багато про що! Дякую!
  Евгения Ершова
  Евгения Ершова
  Якщо хочете вивчити англійську мову - вам потрібно в Smile School! Одназначно рекомендую! Плюсів дуже багато я не шкодую ні краплі що я тут вчуся !!! Кращих варіантів я не зустрічала! Варто прийти один раз і ви переминаєтеся в цьому самі !
  Olesia Bakhareva
  Olesia Bakhareva
  Отличная школа! Занималась с 1-12 уровень! Рекомендую всем друзьям и знакомым! Индивидуальный подход к каждому студенту, прекрасные администраторы, особенно Оксана! Всегда все доходчиво расскажет, вежливая и приветливая! В результате обучения могу говорить на английском, читать книги, смотреть фильмы. Планирую также для поддержания уровня ходить на индивидуальное обучение именно в этой Школе! Большое спасибо!
  Alena Postova
  Alena Postova
  5 звёзд Долго и нудно выбирала школу английского, перепробовала все самые популярные в Киеве и ни одна мне не понравилась. В Smile School пошла просто попробовать что-то новое, но особых надежд не возлагала. И каково было мое удивление, когда за несколько недель я увидела реальные результаты. Сама в это долго поверить не могу, но это факт. Советую всем попробовать и вы не пожалеете!
  Татьяна Нолик
  Татьяна Нолик
  В школе очень крутая методика, всего в меру - и разговорного и грамматического английского, как раз то, что я так долго искала. Всем, кто хочет подтянуть английский по всем параметрам - советую!
  Andriy Targoniy
  Andriy Targoniy
  В 2016 попав в SMILE. І за два роки заговорив доволі впевнено. Школа безсумнівно зіграла ключову роль в моїй здатності швидко і доступно виражатись. Я все ще роблю багато помилок. Що знаю напевне: нещодавно знайшов нову роботу у великій міжнародній компанії, де половина інтерв'ю проходила на англійській з експатами. Повірте, ваша розмова – ключовий критерій істинності знань іноземної. А SMILE School 85% своїх зусиль направляє саме в цей навик. Щиро дякую вчителям та школі загалом! Рекомендую кожному!
  Спробувати безкоштовно
  ВАЖЛИВО

  Курси англійської в Києві: коли варто забути про самовчителі

  Ми живемо в той час, коли англійська мова додає плюсів в карму тих, хто її знає. Компанії шукають кандидатів з рівнем англійської не нижче Intermediate і не соромляться запропонувати їм більш високу ставку. Вивчення англійської в Києві та інших містах цікавить студентів, адже так вони отримують можливість продовжити навчання за кордоном. Міцне знання англійської допомагає айтішникам перейти в головний офіс своєї компанії, який знаходиться десь в Штатах. Словом, курси англійської в Києві, Одесі, Харкові — по всій Україні! — не втрачають своєї актуальності.
  Окей, це все зрозуміло. Але як же нарешті вивчити англійську, не розтягуючи задоволення на багато років? Пригадаємо декілька варіантів:
  Самостійно
  Знайти курси англійської мови в Києві, недорого, ефективно і щоб з нейтівами
  Підписатися на нескінченні уроки з репетитором
  Пожити в країні, мову якої ви хочете вивчити.
  На нашу скромну думку, останній варіант є найдієвішим. Необхідність постійно взаємодіяти з носіями мови кого завгодно змусить вивчити пару-трійку фраз і навчитися підтримувати найпростіші діалоги. Проте дозволити собі таке навчання можуть не всі, та на щастя, це не єдиний спосіб заговорити англійською без проблем.
  Поглянемо ближче?

  Курси англійської мови в Києві vs Самостійне навчання

  Курси англійської мови
  Найпопулярніший економний варіант — це самостійне вивчення англійської за підручниками, серіалами і YouTube-каналами. Люди, які не готові платити великі гроші за курси, вважають цей варіант топовим. І справді, самостійне вивчення мови має багато позитивних моментів.

  По-перше, таке вивчення англійської абсолютно безкоштовне. Вам не потрібно шукати курси англійської мови в Києві по ціні, що вас влаштує та кожен місяць сплачувати кругленьку суму за знання. Ваші єдині витрати — покупка підручників або підписка на онлайн-ресурс. Втім, майже все, що потрібно, можна знайти в Інтернеті у вільному доступі.

  По-друге, ви стаєте самі собі учителем, а значить, кількість навантаження і складність матеріалу повністю регулюєте ви. Але є один нюанс. Тут вкрай важлива самодисципліна, якої, на жаль, володіють далеко не всі. І якщо курси англійської в Києві зобов’язуються надати вам наочний результат, то в самостійному навчанні все залежить тільки від вашої наполегливості. Пожаліли себе, пропустили заплутане граматичне правило, не приділили достатню кількість уваги своїм урокам — і до крутого результату залишається далеко як до Одеси пішки.

  По-третє, школа англійської мови в Києві презентує вам свою програму, а без неї вам доведеться самостійно підбирати навчальний матеріал. Хочете — читайте улюблені твори в оригіналі. Хочете — дивіться нові серіали Netflix або фільми in English. А хочете — зробіть добірку навчальних відео від ВВС. Однак і тут є ложка дьогтю.

  Курси англійської в Києві пропонують вже все готове. А вам доведеться витратити багато часу і зусиль на пошук матеріалів, адже в англійському досить багато нюансів і винятків в правилах. Не можна так просто взяти і почати використовувати всі граматичні часи без помилок. Необхідно розібратися в їхній структурі, випадках застосування, подивитися приклади. Додамо сюди лексику, де у одного слова може бути 10 значень — і голова вже йде обертом.

  Якщо ми кажемо про курси англійської мови в Києві, то тут можна бути спокійними: вони збирають всю важливу інформацію, представляють її в зрозумілій формі і контролюють, наскільки людина все засвоїла. 

  Важливим фактором лишається й регулярність, адже займаючись один раз на тиждень по годині людина буде вчити англійську дуже довго й нудно. Курси англійської в Києві вирішують цю проблему. Вам не потрібно переживати про самодисципліну, питаннями організації навчального процесу повністю займається викладач.

  Головне питання, яке змушує задуматися, а чи потрібно вам йти до школи, звучить приблизно так: а що там курси англійської мови в Києві по ціні?

  Авжеж, за якість треба платити. Жодні безкоштовні марафони або записи курсів не допоможуть вам заговорити англійською як Джоан Роулінг або принц Гаррі. У вартість вивчення англійської мови в Києві зазвичай входять праця і знання вчителя, матеріали, програма курсу та інші речі, якими вам не потрібно займатися самостійно. До того ж, необхідність платити за навчання виступає гарним стимулом: прикро витратити гроші і не отримати нічого натомість.

  Аксіома «Не дуже добрі курси англійської мови в Києві недорого коштують» не завжди є справедливою. Інколи низька ціна обумовлена молодістю школи. Логічно, що не розкручені школи англійської мови в Києві ставлять ціни нижче. Але на якість викладання це впливає геть не завжди.

  Коли можна вибрати самонавчання?

  Курси розмовної англійськоїБувають випадки, коли спокійно можна обійтися без додаткових занять з викладачем. Курси англійської в Києві необхідні для отримання бази і відпрацювання розмовних навичок. Тому якщо ваш рівень володіння англійською мовою — В2 і вище, ви спокійно можете підтягнути свій рівень самостійно. Але будьте обережними: якщо ви не можете себе організувати і регулярно присвячувати час навчанню, ваш рівень може не тільки не покращитися, але навіть і відчутно просісти. 

  Курси англійської мови в Києві допоможуть вам покращити свої знання та розмовні навички, навчитися на слух сприймати різні акценти та й просто повеселитися, врешті-решт! Ви можете обрати формат навчання на кшталт Speaking Club або Reading Club і присвятити час обговоренню цікавих і актуальних тем. Зазвичай англійські курси в Києві пропонують такий варіант студентам з рівнем А2 і вище.

  Самостійне вивчення англійської підходить в якості хобі. Якщо вам щиро цікаво дізнаватися щось нове про мову — сміливо обирайте цей варіант. В іншому випадку, вашого ентузіазму може просто не вистачити надовго.

  Курси англійської мови в Києві по ціні…?


  Рішення на користь курсів прийнято, і тепер в голові крутиться хоровод думок стосовно ціни. В середньому ціна курсів стартує від 1800 грн на місяць. Все залежить від наступних факторів:

  • групові або індивідуальні заняття
  • денні, вечірні або дитячі курси
  • онлайн- або офлайн-заняття
  • частота занять

  Різні міста України пропонують різні курси англійської: Київ за ціною буде трохи дорожче, ніж дрібні міста. Графік, який пропонують курси, – це, як правило, 2-3 заняття в тиждень. Тобто, одне заняття на курсах обійдеться вам приблизно в 150-225 грн. Приблизно стільки ж ви б витратили на кафе або непотрібні речі під час шопінгу. Чому б не спрямувати ці гроші в корисне русло і не витратити їх на свою освіту?

  Якщо ви тільки почали шукати курси англійської мови в Києві, ціни можуть здивувати. Навіть знову проскочать думки про самостійне навчання. Однак якщо ви серйозно налаштовані на вивчення англійської, обійтися без допомоги викладача буде важко. Тому визначте бюджет, який ви готові витратити на навчання і починайте шукати курси в цьому діапазоні.

  Школи англійської в Києві часто проводять акції. Тож будьте уважними і не пропустіть знижки — ціна може сильно порадувати!

  Які курси бувають

  Курси англійської мовиКоли ви обираєте курси англійської мови в Києві — відгуки будуть вашими кращими помічниками. Тож звертайте увагу на те, що кажуть інші люди, які там вчилися певний час. 

  Загалом з усього розмаїття можна виділити кілька основних напрямків курсів:

  1. Класичні курси. Тут у вас будуть підручники, домашні завдання, дискусії і вправи. На таких курсах акцент в рівній мірі робиться на всі 4 навички: Reading, Writing, Speaking, Listening. Наскільки якісним та захопливим буде матеріал, найчастіше залежить від підручника, але майже всі сучасні курси намагаються підбирати цікавий матеріал для студентів. Та й вчителю так працювати куди приємніше.

  2. Курси англійської в Києві в групах з упором на популярний контент. Тут ви будете розбирати діалоги персонажів із серіалу або кіно, перекладати пісні й розбирати фрагменти із сучасної англомовної літератури. Курси англійської мови в Києві, які використовують таку методику, також містять додаткові вправи і домашні завдання, тож будьте готові приділяти цьому час.

  3. Курси з комунікативною методикою. Як випливає з назви, велика частина навчання присвячена розмовній практиці. Сюди можна віднести курси за методом Callan. Студенти одразу занурюються в англомовне середовище, практично ніколи не використовують переклад і вже з першого рівня починають говорити англійською.

  4. Розмовні клуби. Англійська мова в Києві є дуже популярною, тож якщо ви шукаєте місце, де можна попрактикувати свої навички спілкування — обирайте розмовні клуби. Вони існують для різних рівнів, починаючи з А2 (Elementary) і проводяться як платно, так і безкоштовно.

  Всі курси англійської в Києві пропонують пройти безкоштовний пробний урок. Так ви можете подивитися на хід заняття і зрозуміти для себе, чи цікаво було б вам вчитися саме в цій школі. Головне завдання — правильно підібрати курси, так щоб ви були захоплені процесом навчання. Адже скільки б досвіду не було у викладача, якою б цікавою не була інформація, ви не вивчите мову, якщо самі не будете над цим працювати. Пам’ятаєте ж цю фразу з фільму: «Я можу лише вказати двері. Увійти ти повинен сам».

  Що таке Callan Method

  Це розмовна методика, яка заснована на постійних повтореннях і діалоговій формі уроку. Основна проблема людей, які шукають англійські курси в Києві — складнощі зі сприйняттям усного мовлення на слух. Що ж поробиш, ми ж теж не говоримо повільно і не-носії також мають проблему з тим, щоб нас зрозуміти. Метод Callan вчить не боятися природно високої швидкості мови, а сприймати її спокійно, без перекладу на українську.

  Курси англійської мови в Києві за методом Callan мають велику перевагу: повне занурення в мовне середовище вже з перших занять. Подолання мовного бар’єру, з яким стикаються всі, хто вивчає мову, відбувається якраз за рахунок цього занурення. Викладач говорить швидко і вчить студентів відповідати так само швидко. Таким чином, студенти не витрачають час на переклад і побудову речень, а вчаться говорити на автоматі, як носії мови. Навіть якщо ви прийшли на заняття з нульовим знанням англійської, наприкінці уроку ви зможете самостійно сказати кілька простих фраз.

  Вивчення англійської мови в Києві за методом Callan має й іншу відмінність — відсутність домашніх завдань. Майже всі курси англійської в Києві не обходяться без цього пункту. Але в Callan-школі студенти отримують достатньо практики на заняттях, і їм не потрібно відпрацьовувати вивчені слова і конструкції. А систематичне повторення матеріалу допомагає не забути лексику і граматику з минулих уроків.

  Метод Callan популярний в більш ніж 25 країнах світу, а лондонська онлайн-школа користується великим попитом у приїжджих.

  Хто такі Smile School

  Школа англійської мови Smile SchoolВсі курси англійської мови в Києві заявляють про свою унікальну методику і гарантують швидкий результат. Ми не станемо переконувати вас у тому, що ми найкращі курси англійської мови в Києві, а просто розповімо про себе. Висновки залишаються за вами 🙂

  Smile School — це курси англійської в Києві, що працюють за методом Callan. Ми працюємо на освітньому ринку вже більше 11 років. За цей час ми встигли навчити тисячі студентів і значно розширити штаб викладачів.

  Мовна школа Smile — це школа англійської в Києві, на Подолі і на метро Університет. Наші офіси знаходяться поруч з метро, так що можна дійти пішки. Це дуже зручно, адже вам не доведеться стояти в пробках на шляху до нас. Ми також проводимо онлайн-заняття, щоб вам не потрібно було їздити в офіс.

  Англійська в Києві за методом Callan — це професіоналізм викладачів, підтверджений сертифікатом від CALLAN METHOD ORGANISATION LTD. Методист постійно моніторить роботу викладачів, щоб переконатися, що заняття проводяться чітко за методом. В ході курсу за студентами не закріплюється один конкретний викладач. Вони постійно чергуються, щоб студенти могли почути різні акценти і не звикли до однієї вимови.

  В Smile School ви можете обрати комфортний формат занять:

  • групові курси англійської 
  • індивідуальні заняття 
  • дитячі курси
  • бізнес-курс
  • курс Інтенсив
  • курс англійської з нуля
  • онлайн-курс     

  Хороші курси англійської в Києві націлені на досягнення результату за короткий термін. Індивідуальні курси в школі Smile проводяться з 1-2 студентами. Ви можете проходити навчання разом зі своїм колегою, другом чи партнером. Курси англійської в групах від 3 до 9 осіб допомагають побороти страх говорити англійською з іншими людьми і підтягнути свій рівень в компанії однодумців.