Про нас

Про нас

Словами не можна описати успіхи та досягнення Smile School.
А ось цифрами можна :)
Parallax image
13 років – саме стільки існує наша школа. За цей час ми значно розширили штат викладачів, випустили сотні груп і створили усі умови для комфортного навчання.
• Більше 24 000 задоволених учнів, котрі пройшли навчання в нашій школі
70% розмовної практики. Ми не втомлюємося повторювати, що метод Каллана – швидкий, легкий і ефективний спосіб вивчити іноземну мову. Переїхавши в іншу країну, люди вчать мову не по підручниках, а в розмовах з носіями. Так і ми створюємо схожі умови, тільки в камерному форматі.
10 форматів навчання – обирайте той, який найкраще підходить під ваш ритм життя чи поставлені цілі.
30+ викладачів. В Smile School заняття проводять українські спеціалісти та носії мови. Як в реальному житті, студенти чують цілий ряд акцентів. Ви навчитеся сприймати іноземну мову різних людей.
Parallax background
Parallax image
Cертифікація

Акредитована школа за методикою CALLAN

В 2013 році Smile English School стала першою акредитованою школою за методом Callan в Україні. Акредитація школи — це визнання якості послуг, що надаються та кваліфікації наших викладачів з боку Callan Method Organisation (UK).

Викладачі Smile School проводять свої заняття на високому професійному рівні. Вони проходять регулярний моніторинг та градацію. Таким чином, ви можете бути впевнені в тому, що всі викладачі правильно і ефективно працюють за методом Каллана.

Також у Smile School проводяться тренінги підвищення кваліфікації вчителів. Ми отримуємо підтримку і контроль зі сторони СМО (Сallan Method Organisation).

Студенти акредитованої школи мають доступ до Інтерактивної Платформи (Callan Student Practice Area). Це дає можливість отримати додаткову практику, окрім стандартних занять з викладачем

Акредитація також дозволяє проводити ефективне онлайн-навчання. Студенти займаються в спеціальному кабінеті Online Callan Classroom, которй містить все необхідне для комфортного проведення занять.
Callan accredited school
Callan Diploma
Викладачі

Наша команда

Викладачі Smile School - це професіонали своєї справи. А ще це класні люди, які створюють таку атмосферу на заняттях, що вам хочеться вчити іноземну мову. В ході навчання всі викладачі змінюються: ви будете чути акцент як українських фахівців, так і носіїв мови. Методист проводить постійний моніторинг роботи викладачів, щоб навчання за методом було якісним і ефективним. У кожного нашого викладача є сертифікат від CALLAN METHOD ORGANISATION LTD, що є гарантією їх професіоналізму
Олексій
Олексій
Докладніше
Влад
Влад
Докладніше
Аліна
Аліна
Докладніше
Владислав
Владислав
Докладніше
Дмитро
Дмитро
Докладніше
Ірина
Ірина
Докладніше
Карина
Карина
Докладніше
Ольга
Ольга
Докладніше
Світлана
Світлана
Докладніше
Хосе
Хосе
Докладніше
Ірина
Ірина
Докладніше
Катерина
Катерина
Докладніше
Ірина
Ірина
Докладніше
Наталія
Наталія
Докладніше
Арсеній
Арсеній
Докладніше
Ксенія
Ксенія
Докладніше
 Юлія
Юлія
Докладніше
Євгенія
Євгенія
Докладніше
Діана
Діана
Докладніше
Анна
Анна
Докладніше
Флоріан
Флоріан
Докладніше
Відгуки

Наші випускники про нас

Вікторія Шевель
Вікторія Шевель
Навчаюся у Smile school більше року. Пройшла вже 6 рівнів, почавши з 0 та з нульовими знаннями. Дуже цікавий і дієвий Метод навчання. Перевірено на собі у спілкуванні з англомовними людьми за кордоном, вдома. Сказати, що подобається, це майже нічого не сказати. Тому що викладачі високопрофесійні. Взагалі, колектив, адміністратори, налаштовані на позитив і результат. Сама назва Школи вже говорить багато про що! Дякую!
Евгения Ершова
Евгения Ершова
Якщо хочете вивчити англійську мову - вам потрібно в Smile School! Одназначно рекомендую! Плюсів дуже багато я не шкодую ні краплі що я тут вчуся !!! Кращих варіантів я не зустрічала! Варто прийти один раз і ви переминаєтеся в цьому самі !
Olesia Bakhareva
Olesia Bakhareva
Отличная школа! Занималась с 1-12 уровень! Рекомендую всем друзьям и знакомым! Индивидуальный подход к каждому студенту, прекрасные администраторы, особенно Оксана! Всегда все доходчиво расскажет, вежливая и приветливая! В результате обучения могу говорить на английском, читать книги, смотреть фильмы. Планирую также для поддержания уровня ходить на индивидуальное обучение именно в этой Школе! Большое спасибо!
Alena Postova
Alena Postova
5 звёзд Долго и нудно выбирала школу английского, перепробовала все самые популярные в Киеве и ни одна мне не понравилась. В Smile School пошла просто попробовать что-то новое, но особых надежд не возлагала. И каково было мое удивление, когда за несколько недель я увидела реальные результаты. Сама в это долго поверить не могу, но это факт. Советую всем попробовать и вы не пожалеете!
Татьяна Нолик
Татьяна Нолик
В школе очень крутая методика, всего в меру - и разговорного и грамматического английского, как раз то, что я так долго искала. Всем, кто хочет подтянуть английский по всем параметрам - советую!
Andriy Targoniy
Andriy Targoniy
В 2016 попав в SMILE. І за два роки заговорив доволі впевнено. Школа безсумнівно зіграла ключову роль в моїй здатності швидко і доступно виражатись. Я все ще роблю багато помилок. Що знаю напевне: нещодавно знайшов нову роботу у великій міжнародній компанії, де половина інтерв'ю проходила на англійській з експатами. Повірте, ваша розмова – ключовий критерій істинності знань іноземної. А SMILE School 85% своїх зусиль направляє саме в цей навик. Щиро дякую вчителям та школі загалом! Рекомендую кожному!
Спробувати безкоштовно