Вивчаємо англійську, лежачи на дивані

Перегляд фільмів англійською для вивчення мови – унікальна можливість покращити аудіювання, відточити вимову, досліджувати нову лексику. Подібний інструментарій із розваги перетворюється на ефективну мотиваційну програму. Інтеграція в природне лінгвістичне середовище відбувається швидко та просто. Все, що потрібно, – вибрати відповідні фільми із субтитрами. Можливо, деяким учням підійде кіно і без текстового перекладу, головне — жанр, що інтригує, і улюблені актори. Так швидкісне освоєння англійської стане реальним.

Що вибрати, кіно чи мультфільм?

Вивчаємо англійську, лежачи на дивані 1

Однозначної відповіді немає. Фахівці рекомендують братися за прості сюжети, поступово переходячи до складніших. Важливо, щоб послідовне збільшення навантаження. У цьому контексті логічніше практикувати розмовну англійську для початківців за переглядом мультфільмів, пізніше додати до програми художні картини, серіали, науково-популярні та документальні передачі.

Відзначимо один важливий нюанс: мультики підійдуть як дітям, так і дорослим, у той час як деякі фільми мають вікові обмеження. Врахуйте це при доборі англійських фільмів для вивчення мови для себе та дитини.

Як це відбувається?

Дійте зараз! Для цього необхідно завантажити фільм, що супроводжується англійськими субтитрами, на одному з найпопулярніших сайтів. Часто такі веб-ресурси пропонують зробити це безкоштовно, гарантуючи 100% безпеку. Зайдіть у категорію «Анімаційні фільми для вивчення англійської мови з субтитрами» та натисніть кнопку «Завантажити» або «Відтворити онлайн».

Користу від такого проведення часу важко переоцінити. Фільми із субтитрами для вивчення англійської мови дозволяють сформувати асоціативні зв’язки між словами та їх значеннями. Засвоєння контексту, у якому використовуються ті чи інші фрази, у рази полегшується, як і вимова складних слів.

Мультфільми

Вивчаємо англійську, лежачи на дивані 3
  • The Jungle Book
  • Forrest Gump

Англійські фільми з субтитрами для вивчення мови – базовий рівень

• Groundhog Day
  • The Lake House
  • The Social Network
  • The Holiday
  • Indecent Proposal
  • My Big Fat Greek Wedding

Фільми із субтитрами для вивчення англійської мови — середній рівень

• Matrix
  • Charlie and the Chocolate Factory
  • A Most Violent Year
  • The Terminal
  • Miracle on 34th Street
  • Harry Potter and the Sorcerer’s Stone
  • Harry Potter and the Chamber of Secrets

Просунутий рівень

• Pulp Fiction
  • Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
  • One Flew Over the Cuckoo’s Nest
  • The King’s Speech

Серіали англійською для вивчення мови

Вивчаємо англійську, лежачи на дивані 4

Початківцям і для базового рівня

• Extr@
  • Desperate Housewives
  • Shameless
  • Jeeves and Wooster
  • Alf
  • Lost

Середній рівень

• Friends
  • Modern Family
  • Mozart in the Jungle
  • Misfits
  • Просунутий рівень
  • Luther
  • Sherlock
  • Girls
  • House, M.D.
  • Doctor Who
  • Sex And The City

Англійські фільми для вивчення мови: рекомендації

Вивчаємо англійську, лежачи на дивані 5

Перше правило — об’єктивно оцінити власні знання та завантажити фільми з англійськими субтитрами для вивчення мови не надто складні у плані сприйняття. На початковому етапі підійдуть стрічки, де за сюжетом персонажі вивчають іноземну мову. У цьому випадку їхня дикція буде максимально чіткою.

Також радимо звернути увагу на фільм англійською для вивчення мови в романтичному жанрі, але якщо ви маєте просунутий рівень, то гостросоціальна, кримінальна, психологічна драма або кіно в стилі артхаус — оптимальний вибір.

Для максимального ефекту рекомендується система навчання – Callan Method – розмовна англійська мова. Програма доступна на базі Smile School, першої акредитованої школи Callan в Україні. Тут досвідчені викладачі професійно, захоплююче та весело проводять уроки англійської мови онлайн. Тож вашій лексиці та вимові дуже скоро позаздрять навіть носії мови!