Блог

Акредитовані курси англійської: що це означає

Вчителі-носії мови, оригінальна та ефективна програма навчання, не нудна англійська, акредитація – список «Чому ми?» у курсів англійської часто виглядає приблизно так. Але якщо користь від native speakers як викладачі ще зрозуміла, то важливість акредитації може бути загадкою для потенційних клієнтів.

Що ж, розбираймося.

Що таке акредитоване навчання у школі іноземних мов

Акредитація – це контроль якості, який застосовують у школах англійської мови. Цей захід допомагає переконатися, що курси відповідають стандартам, встановленим органом акредитації.

Наведемо найпростіший приклад. Ви записалися до школи, платите гроші та відвідуєте уроки. А ваш друг бере приватні уроки у сестри колеги друга (яка, до речі, була в Штатах). За кілька місяців ви вирішили порівняти результати. У результаті ви можете лаконічно і без помилок розповісти, наприклад, про свою роботу/захоплення/поїздки. Друг робить банальні граматичні помилки і знає кілька фразових дієслів, але не вміє їх використовувати в мові.

Звичайно, ситуації бувають різні, але суть одна: школа дає вам певні гарантії і несе значно більшу відповідальність, ніж приватний викладач.

Акредитовані курси англійської мають на увазі, що якість послуг, які вони надають, стабільно перевіряється вищим органом — акредитуючою організацією. Ці органи стежать за тим, щоб школи дотримувалися встановлених стандартів та контролюють їхню діяльність.

Як результат, акредитація – це прерогатива лише тих курсів, які надають високу якість послуг. Така позначка гарантує, що ви можете розраховувати на висококласний навчальний процес та бути впевненими відповідно до стандартів навчання.

У чому різниця між ліцензією та акредитацією

По суті, ліцензія та акредитація — це дві грані одного цілого. Вони націлені на забезпечення належної якості послуг, можуть існувати окремо, але не можуть замінити один одного.

Як ми вже розповіли вище, акредитовані курси англійської мови означають, що цей навчальний заклад отримав підтвердження відповідності встановленим вимогам. Ліцензія ж загалом дає право займатися навчальною діяльністю. Тобто ліцензовані школи отримали зелене світло на свою роботу, а акредитовані отримали сертифікат якості контролюючого органу, який підтверджує, що заклад робить свою роботу на високому рівні.

Ліцензування мовної школи – це видача дозволу на провадження освітньої діяльності від державного органу. Ліцензія підтверджує відповідність школи законодавству та стандартам якості та безпеки. Державний орган, який видав ліцензію, перевіряє, чи має школа відповідні ресурси та умови для проведення навчання, а також вимагає від школи дотримання правил та стандартів у своїй діяльності.

Акредитована школа іноземної мови підтвердила якість надання освітніх послуг та відповідність школи певним стандартам, необхідним для отримання акредитації. Акредитаційний орган зазвичай перевіряє якість навчання, кваліфікацію викладачів, доступність ресурсів, стандарти безпеки та багато іншого. Зазвичай акредитація проводиться приватними організаціями, які мають спеціалізовані знання та досвід у певній галузі.

Компанії одержують ліцензію одноразово. Акредитація стає невід’ємною частиною діяльності організації: школа повинна проходити перевірку кожні кілька років.

Переваги акредитованих курсів

Акредитоване навчання у школі іноземних мов означає, що навчальний персонал регулярно проходить перевірки та градації, щоб кожне заняття було на високому рівні.

Це особливо важливо для курсів за методом Callan: кожен викладач повинен дотримуватись певних стандартів, щоб процес навчання працював чітко як годинник. Серед стандартів Callan-методу — високий темп та однакова структура уроків, чітке дотримання програми, пояснення нового матеріалу лише англійською та багато іншого. Якщо один викладач вестиме урок строго за методом, а інший вирішить внести різноманітність і, наприклад, перетворити половину заняття на розмовний клуб, прогрес групи студентів суттєво сповільниться. Тому важливо контролювати якість навчання та віддавати перевагу акредитованим курсам англійської.

Ми зможемо вас навчити

Ліцензія, акредитація, багатий досвід, прагнення розвиватися – у нас є все це, і ми знаємо, як навчити вас говорити англійською.

Smile School – це акредитована школа іноземної мови, яка проводить навчання методом Callan. У 2013 році ми стали першими, хто отримав визнання рівня кваліфікації наших викладачів та кого Callan Method Organisation (UK) нагородили сертифікатом якості. З того часу ми рухаємося тільки вперед — організовуємо тренінги, проводимо моніторинг занять та підвищуємо кваліфікацію персоналу.

Наша акредитація дозволяє студентам займатися онлайн у спеціальному навчальному кабінеті, а також додатково займатись на інтерактивній платформі.

Будемо знайомі?

Автор Iryna
Iryna
Статті
Читайте також