Блог

Практика англійської мови: участь в конференціях та семінарах англійською

Маленький квест: збираємо асоціації до вивчення англійської.

Ось наші варіанти:

  • тонна книг
  • незрозумілі правила
  • неправильні дієслова
  • класна кімната
  • моторошний акцент (іноді навіть у викладача)
  • тексти про Лондон — куди ж без них

Щось не дуже надихає.

Насправді практика англійської мови може бути куди більш цікавою та корисною. Крім популярних прийомів, на кшталт читання книг або перегляду серіалів англійською, ми знаємо ще один спосіб поліпшити свої знання мови.

Сьогодні поговоримо про участь в конференціях, майстер-класах, семінарах і тренінгах, які проводяться англійською.

Пристебніться: на вас чекає захоплююча подорож із зупинками в найзначущих місцях 😉

Зупинка 1. Що дає участь в англомовних івентах

Практика англійської мови — не єдиний бонус, який ви отримуєте від заходів англійською. Ми відразу нарахували 4 — і це ще не все!

Бонус 1. Англомовні заходи — прекрасна можливість винести свої знання за межі класної кімнати і отримати практику живого спілкування. Ви вже звикли до викладача і своїх одногрупників і, в принципі, розумієте їх майже без проблем. А як щодо нових людей з іншого манерою мовлення? 

Завжди корисно послухати інші акценти і спробувати зав’язати діалог англійською в режимі реального часу. Впевнені, вам самим цікаво, скільки інформації ви зможете зрозуміти. Не потрібно думати, що анітрохи — у вас за плечима години практики на заняттях, тонна вивчених слів і старання викладача. Невже це все даремно? 😉

Бонус 2. Прослуховування лекцій англійською корисно впливає на сприйняття усного мовлення. Ми знаємо, на початку складно зрозуміти, що говорить спікер. Але коли первинний шок проходить, ви вже більш вільно розумієте думки, які вам хочуть донести. А якщо ви ще й замітки будете робити — взагалі ціни вам не буде.

Бонус 3. Ви знайомитеся з новими людьми. Це дозволить розширити кругозір, поспілкуватися з однодумцями і відчути себе більш впевнено. Далеко не всі учасники івентів виросли на батьківщині The Beatles і бездоганно говорять англійською. Тому розслабтеся і отримуйте задоволення від обміну інформацією.

Бонус 4. Ось тепер дійшли і до цього пункту: заходи — це хороша практика англійської мови. Прослуховування лекції, спілкування з новими людьми, читання листівок і брошур позитивно відображаються на вашому рівні. Ви поборюєте страх заговорити англійською, рятуєтеся від мовного бар’єру і природним чином розвиваєте навички аудіювання і говоріння. Схожим чином працює і метод Callan. Інтенсивна методика і додаток Callan Method значно прискорюють прогрес і дозволяють швидше влитися в англомовне середовище.

Зупинка 2. Що потрібно для участі

В першу чергу — бажання і чітка мета.

База англійської, звичайно, зіграє вам на руку. Але в залежності від мети, ви можете взяти участь в конференції навіть якщо тільки починаєте вчити англійську.

Професійні івенти, як правило, націлені на підвищення кваліфікації. Тож якщо ви відвідуєте заходи від імені вашої компанії, ви повинні винести знання, що надалі стануть вам у нагоді. А може, і поділитися власними знаннями і досвідом. В такому випадку, додаткова практика англійської мови не завадить. Заняття з викладачем допоможуть вам розговоритися і поповнять ваш лексичний і граматичний арсенал. Якщо івент зовсім скоро, а часу їздити після роботи на курси немає, ви можете вибрати онлайн-навчання англійської

Якщо ж ви — активна людина і просто хочете подивитися, що в світі нового, не бійтеся брати участь в івентах навіть з низьким рівнем англійської. Так ви отримаєте шикарну практику сприйняття мови на слух з усіма нюансами типу акцентів і швидкого темпу мовлення. До того ж, ви зможете повчитися розбирати, що там говорять люди. Гарантуємо: на англомовному заході на вас чекає маса цікавого і корисного.

Говорячи про організаційні моменти, потрібно враховувати деталі івенту. Деякі заходи безкоштовні і тривають пару годин (наприклад, той же Speaking Club). Інші проводяться за гроші та тривають кілька днів. Як правило, для безкоштовних івентів потрібна попередня реєстрація. Для платних доведеться купувати квиток заздалегідь або ж оплачувати участь на вході. Але враховуйте маленький нюанс: оплата на вході буде дорожче.

Зупинка 3. Як знайти тематичні івенти

Якщо просто вбити в Google фразу «Семінари англійською в Києві», ви побачите масу варіантів відповідно до інтересів. Тренінги для вчителів, вебінари з технічної англійської, практика англійської мови в розмовних клубах, навчальні семінари з ділової англійської.

Деякі сайти роблять добірку всіх заходів англійською, які повинні відбутися в Києві. Наприклад, ось цей ресурс.

Слідкуйте за афішею. Журнали та соцмережі роблять анонси різний міжнародних заходів. Якщо ви цікавитеся модою, у вересні відбудеться конференція Vogue UA Fashion & Business 2021. Якщо ваша сфера інтересів — IT, 5 червня пройде конференція JavaScript fwdays 21. Не бачите жодних анонсів у стрічці новин — не лінуйтеся гуглити, спираючись на свої власні або професійні інтереси.
Маленький лайфхак: запити англійською на кшталт ‘Conference 2021 in Ukraine’ дають більше результатів.

Зараз більшість івентів проходять онлайн, тому ви можете брати участь в крутих заходах без необхідності їхати до великих міст.

Ми рекомендуємо

Вивчення популярних структур і постійна практика англійської мови — Smile School допоможе нарешті заговорити англійською!

Метод Callan — це постійне відточування навичок говоріння, що дозволяє в короткі терміни подолати мовний бар’єр. Навіть якщо ви вчите англійську з нуля, вже після перших занять ви зможете самостійно використовувати прості фрази в розмові, не вдаючись при цьому до зубріння. 

Інтенсивна методика залучить до розмови навіть найскромніших студентів, які звикли відсиджуватися в куточку. На Callan-заняттях абсолютно всі беруть активну участь і отримують достатньо уваги від викладача.

Float like a butterfly.

Sting like a bee.

Speak English like a native.

Статті
Читайте також