Блог

Як навчитися писати англійською

Англійська – міжнародна мова, що руйнує перепони. За допомогою англійської ви зможете працювати із зарубіжними клієнтами. Хочете розвиватися, читати інформацію з першоджерел — вивчайте мову.

Але лише розмовного рівня не завжди достатньо. Якщо треба вести ділове листування, рівень англійської потрібно регулярно підвищувати. Адже цей вид лексики має особливості.

Smile School відкриває набір курсів для будь-якого рівня. Прокачаємо з 1 рівня англійської до C2. Від нас ви отримаєте живе спілкування із носіями мови. На базі школи є клуб за інтересами, де ви спілкуєтеся англійською. Гарантуємо відсутність нудного навчання. Ми даємо тільки практику та знання, які допоможуть вам освоїти грамотний правопис. Телефонуйте +380 67 507-16-99, отримайте +1 безкоштовне заняття.

Як грамотно писати англійською

Якісна письмова мова – запорука успіху. Замість нього віддають перевагу розмовній мові, що є помилкою.

Як навчитися грамотно писати англійською:

 • Розширити словниковий запас.
 • Вивчити методи побудови речень.
 • Поліпшити навички правопису.
 • Вивчити правила пунктуації.

Вищезгадані нюанси пов’язані. Це означає, що кожен зазначений вище пункт є важливим. Алгоритм досить простий. Спочатку ви вивчаєте слова, граматику та пунктуацію. Потім застосовуєте все це практично — будуєте пропозиції.

За правильного підходу навчання не буде складним. Але не варто забувати про регулярність. Насправді краще закріплюються знання. Smile School підвищить ваш рівень від початкового до intermediate лише за 6 місяців.

Розширюємо словниковий запас

Що більше знаєте слів, то чіткіше висловлюєте думки. Не забувайте про синоніми. Замість звичайних слів good, bad використовуйте, наприклад, wonderful. Це саме стосується ідіом. Останні додають пропозиціям забарвлення.

Не варто забувати про фразові дієслова. Вони роблять текст більш живими та природними. Є слова, які погано поєднуються. І якщо їх застосовувати в одному реченні, то сенс може відрізнятися. Треба вміти застосовувати вивчені слова практично.

Вчимо граматику та покращуємо правопис

Потрібно вивчити часи, модальні дієслова та мовні звороти. Також треба знати неправильні дієслова. Англійська – одна з небагатьох мов, в якій схожі за написанням слова означають різні речі. Отже, можливі серйозні помилки. Наприклад, пропозиція – We need some dye (Нам треба трохи фарби. Натомість можуть написати – We need some die (Нам потрібно, щоб деякі померли)).

Вивчаємо правила пунктуації

Одна кома змінює сенс речення. Є проста пропозиція – Let’s drink father. Від того, де стоятиме кома, залежать 2 речі. Чи питимете ви разом з батьком. Або ви вип’єте батька.

Рівень не має значення. Smile School – акредитований центр навчання. Вчимо новачків, прокачуємо скіл професіоналам. Заберемо мовний бар’єр. Навчаємо з будь-якого рівня за методикою Callan. Також є курси бізнес-англійської, починаючи з рівня B2 англійської – upper intermediate. Пишіть, допоможемо вам вибрати курс.

Як навчитися писати правильно англійською мовою

Лист як розмовна мова — регулярна практика. Є вправи, які допоможуть вам швидше та краще засвоїти правила. Якщо припустилися однієї помилки, пишіть слова знову. І так доти, доки не вивчіть. Через деякий час правильне написання стане звичкою.

Пишіть невеликі твори

Твори – ефективний спосіб освоїти листа. Запишіть план оповідання. Розкрийте кожен із пунктів. Для початку достатньо 15-20 пропозицій.

Розкажіть про своє хобі, про роботу, або поділіться переживаннями. Попросіть перевірити твір, вказати помилки. Працюючи у парі з носієм, ви швидше вивчите правила. Якщо 20 пропозицій мало, пишіть лонгрід. Тільки робіть це вручну, а чи не на комп’ютері.

Регулярно практикуйте правопис

Перерви загрожують безуспішністю. У навчання головне дотримуватись дисципліни. На початку шляху буде дискомфортно. Але важливо це перебороти у собі. І ви досягнете успіху.

Ведіть щоденник. Записуйте слова, які є у побуті. Перекладайте все, що прочитаєте. Це вирішить дві проблеми. Ви розширюєте словниковий запас. Застосовуєте знання практично.

Інтерактив – приємне з корисним

Грайте в програми, що розвивають. Так матеріал запам’ятовується краще. До того ж забезпечено гарний настрій. Завантажуйте онлайн-словники. Поновлюйте словниковий запас. Вивчайте граматики, граючи.

10 порада від Smile School

Більше читайте. Сам формат текстів не має значення. Вибирайте те, що вам зручно: статті в інтернеті, книги. Або ж поєднуйте. Читання – інструмент, що дозволяє зіставити знання із практикою. Читаючи, ви занурюєтеся. Запам’ятовуйте пропозиції, граматичні конструкції.

Використовуйте підручники

Є підручники для листа. Вони допоможуть якнайшвидше освоїти навички. Підходять не лише новачкам. Для людей зі знанням від B1 також є корисні матеріали.

Користуйтесь цільовими проектами

Письмо та читання взаємопов’язані. Це означає, що для покращення листа треба багато читати. У цьому допоможуть профільні ресурси. Наприклад, школа Smile School. Ви займаєтеся з носіями мови у зручній атмосфері.

Застосовуйте послуги для перевірки письма

З викладачем легше. Він дає завдання. Перевіряє результат, свідчить про помилки. З самостійним навчанням складніше. Для аналізу роботи необхідно використовувати спеціалізовані послуги. Ресурси дозволяють перевірити текст, а також вказують на помилки. Приклад – Grammarly.

Практика та диктанти

Напишіть диктанти. Якщо немає перевіряючого, пишіть онлайн. Головне – не зупинятися на досягнутому. Не забувайте про закріплення матеріалу. У Smile School ви можете писати диктанти в інтерактивній платформі з носієм мови. Вивчаєте те, що вам знадобиться у житті.

Аналізуйте стиль

У різних галузях своя стилістика. Складна англійська – юридична, технічна. Визначтеся, під яку аудиторію ви писатимете. Адже у формальної та неформальної мови суттєві відмінності.

Не забувайте про роботи

Smile School радить практикуватися в одному письмі. Наприклад, написали статтю. Вивчили нові правила. Розширили словниковий запас і знову відкрили вже створену статтю. Відредагували її, використовуючи нові знання. Такий підхід дозволить наочно відстежувати прогрес.

Мотивуйте себе

Вивчення має йти легко. Пишіть на ті теми, які вам цікаві. Це не лише покращить навички письма. Але й прокачає словниковий запас у тематиці. Спілкуйтесь на форумах, шукайте співрозмовника-іноземця у Facebook. Не соромтеся брати участь у дискусіях.

Складайте рецензії

Поділіться думкою з ком’юніті. Розкажіть, як вам фільм чи прочитана книга. Залишайте коментарі під цікавими матеріалами. Ведіть діалог із співрозмовником. На практиці ви покращите навичку.

Копіюйте автора

Після трудового дня не завжди хочеться писати твори. Є альтернатива – відкрийте книгу чи статтю. Вибирайте ділянку тексту. Перепишіть його до себе в зошит. Щодня пишіть невеликий уривок статті. Замість книжки можна взяти літературу, цитати. Головне робіть це регулярно. Є нюанс – шукайте грамотного автора. Інакше ви перепишете помилки.

Що ви отримаєте від Smile School

Безкоштовний аналіз рівня мови – пройдіть тест школи. З огляду на результати перевірки складемо план навчання для вас. Мінімум теорії, максимум практики. Ви не вчитимете тонни непотрібної інформації. Лише актуальна програма. Отримані знання можна застосовувати у житті.

Що ще:

 • За рік ви заговорите іноземною мовою.
 • Після курсів отримаєте сертифікат міжнародного зразка.
 • Безкоштовний урок до абонементу.
 • Інтерактивна Платформа для самостійної роботи
 • Навчання онлайн та у зручний час. Вам нікуди не треба їздити. Ви самостійно вибираєте графік.
 • 9 програм навчання. Допоможемо вибрати відповідну.
 • Корпоративним клієнтам знижки.

Почати навчання англійської можна в будь-який момент. Якщо ви новачок, складемо спрощену програму. Для досвідчених – розширені, ускладнені курси. Проводимо індивідуальні заняття. Телефонуйте +380 67 507-16-99, отримайте безкоштовний урок.

Автор Alina
Alina
Статті
Читайте також